Zachowanie odpowiednich, zdrowych warunków w domowych czy biurowych pomieszczeniach jest bardzo istotne. Jeżeli więc chcesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, a także różnego rodzaju szkodliwych drobnoustrojów, postaw na ozonowanie pomieszczeń – jako specjaliści w tej dziedzinie oferujemy kompleksową usługę, która od lat spełnia oczekiwania naszych klientów, zarówno osób prywatnych, jak również firm czy instytucji.

Czym jest ozonowanie pomieszczeń?

Ozonowanie mieszkań, biur czy jakichkolwiek innych pomieszczeń to skuteczna metoda dezynfekcji i dezodoryzacji, która umożliwia uzyskanie bezpiecznych, w pełni sterylnych wnętrz. Odbywa się przy wykorzystaniu ozonu – drugiego najsilniejszego utleniacza, który ze względu na swoje właściwości, umożliwia skuteczne zabijanie wirusów i bakterii, a także usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Jak to możliwe? Ozon jest silnie reaktywny, w związku z czym wchodzi w reakcje z innymi cząsteczkami, skutecznie je rozbijając. Pozwala to na usunięcie nieprzyjemnych zapachów i zabicie bakterii czy wirusów, ale również wyeliminowanie pleśni, która gromadzi się w pomieszczeniu. Ozonowanie mieszkań jest tak skuteczne, ponieważ ozon dociera do każdego miejsca, w którym znajduje się powietrze – korzystając z tej usługi masz więc pewność, że wyeliminuje on zapachy czy drobnoustroje w każdym zakamarku pomieszczenia.

Nasze usługi ozonowania pomieszczeń skierowane są nie tylko do właścicieli mieszkań czy biur – mogą okazać się niezbędne również placówkach zdrowotnych, zakładach przetwórstwa, lokalach gastronomicznych, a nawet kabinach samochodów czy wielu innych miejscach.

W jakich sytuacjach ozonowanie pomieszczeń okaże się niezbędne?

Nasze usługi ozonowania pomieszczeń polecamy między innymi w celu:

  • usunięcia nieprzyjemnych zapachów, szczególnie w sytuacji, gdy nawet sprzątanie pomieszczeń nie jest w stanie ich wyeliminować – jest to problem np. w starych domach i mieszkaniach;
  • odświeżenia mieszkania lub innego pomieszczenia, gdy było one użytkowane przez wiele lat przez inne osoby – pozwoli to przywrócić ich higieniczność i maksymalną czystość;
  • oczyszczenia wnętrz po zalaniach, pożarach czy wycieku niepożądanych, niebezpiecznych substancji;
  • wyeliminowania kurzu, roztoczy, wirusów czy bakterii, które znajdują się w danym pomieszczeniu;
  • sterylizacji wnętrz – np. laboratoriów, szpitali, przychodni itd.;
  • usunięcia pleśni z wnętrza.

Korzystając z naszych usług ozonowania pomieszczeń masz pewność tego, że specjaliści wykonają swoje zadanie skutecznie i kompleksowo. Korzystamy z najlepszych rozwiązań oraz posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dlatego też zachęcamy do skontaktowania się z nami, przedstawienia swojego problemu i postawienia na profesjonalne ozonowanie mieszkania lub innego pomieszczenia!