Na rynku jest wiele firm DDD zwalczających szkodniki, to sprawia dylemat wyboru dlatego postaramy się Państwu pomóc.

Jak wiadomo mało osób tym tematem się interesuje i posiada specjalistyczną wiedzę w tym temacie, tym samym spora część osób nie wie na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej firmy, tym bardziej, że często znalezione opinie nie ułatwiają nam tego i nie gwarantują nam wysokiej jakości, a wręcz przeciwnie.

Szukasz skutecznych, a zarazem bezpiecznych zabiegów zwalczania szkodników? Nie wiesz kogo wybrać?

ZJEDŹ W DÓŁ DO RANKINGU FIRM!

Podczas zamówienia usługi DDD koniecznie proszę wspomnieć iż mają Państwo namiary z naszej strony (www.prusator.pl) dzięki temu otrzymają Państwo niższą cenę usługi !!!

RANKING NAJSKUTECZNIEJSZYCH FIRM DDD Z CAŁEJ POLSKI

MIASTONAZWA FIRMYKONTAKTWOJEWÓDZTWO
Warszawa i okolicePRUSATOR
tel.: 794 134 000
tel.: 794 134 020
tel.: 794 134 021

E-mail: kontakt@prusator.pl
mazowieckie
Koszalin, Słupsk, Ustka i okoliceINSEKTOR SŁUPSK
tel.: 516 429 815

E-mail: insektorslupsk@gmail.com
zachodnio-pomorskie
Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot i ich okoliceBIOS
tel.: 501 754 144

E-mail: bios@onet.pl
pomorskie
Poznań i okolicePIF PAF
tel.: 601 876 900
tel.: 601 873 667
tel.: 61 843 62 36

E-mail: pifpaf.biuro@gmail.com
wielkopolskie
Katowice i okoliceDEZYNFEUSZ
tel.: 514 583 200

E-mail: kontakt@ddd-katowice.pl
śląskie
Łódź i okoliceINSEKTOR DDD ŁÓDŹ
tel.: 881 200 317
tel.: 725 890 549

E-mail: insektorddd@gmail.com
łódzkie
Wrocław i okoliceNASTA F.H.U.
tel.: 603 927 490
tel.: 71 373 27 88

E-mail: biuro@nasta.in
dolnośląskie
Białystok, Ostrołęka, Ełk i ich okoliceABC INSEKT
tel.: 664 769 061
tel.: 888 388 605
tel.: 888 388 615

E-mail:
abcinsekto@gmail.com
bialystok@abcinsekt.pl
ostroleka@abcinsekt.pl
elk@abcinsekt.pl
podlaskie
Bydgoszcz, Inowrocław i ich okoliceDEZINO
tel.: 662 742 183

E-mail: bydgoszcz@dezino.pl
gniewkowo@dezino.pl
kujawsko-pomorskie
Kraków i okoliceINSEKT-SERWIS
tel.: 784 577 580
tel.: 12 626 08 39

E-mail: insekt-serwis@wp.pl
małopolskie
Rzeszów i okoliceINSEKT KILLER
tel.: 883 004 013
tel.: 17 778 82 81

E-mail: biuro@insektkiller.pl
podkarpackie
Olsztyn i okoliceTRUTEKS
tel.: 601 233 605
tel.: 89 527 52 08

E-mail: truteks@xl.wp.pl
warmińsko-mazurskie
Lublin i okoliceANTYSZKODNIK
tel.: 533 329 642

E-mail: biuro@antyszkodnik.pl
lubelskie
Gorzów Wielkopolski i okoliceFAST PROTEKTOR
tel.: 604 466 325
tel.: 602 251 105

E-mail: biuro@fastprotektor.com
lubuskie
Kielce i okoliceDEZYNPOL
tel.: 572 922 130

E-mail: kontakt@dezynpol.pl
świętokrzyskie
Opole, Nysa i ich okoliceEKORAT
tel.: 514 664 826

E-mail: opole@ekorat.pl
opolskie
Szczecin i okoliceROMUS
tel.: 513 127 819
tel.: 91 489 84 13

E-mail: romus@romus.szczecin.pl
zachodniopomorskie

W razie pytań zapraszamy po szczegóły na e-mail: biuro@prusator.plCzęsto niestety cześć firm z branży DDD oszczędza na środkach, sprzęcie oraz szkoleniach branżowych przez co powodują niebezpieczeństwo dla siebie, klientów, a zabiegi często kończą się klęską.
Czy wybrać tańszą, czy droższą firmę? Czy wybrać firmę z gwarancją bądź bez gwarancji? Czy wybrać metodę żelową czy może opryskową bądź  gazową?  Czy  jest to aplikowane za pomocą pistoletu, spryskiwacza ciśnieniowego, zamgławiacza, bomby gazowej, świecy dymnej?

Z pewnością Tobie tak jak wielu osobom te nazwy nie za wiele mówią, ale nic nie szkodzi.

Czy usługa danej firmy wymusza wyjścia z mieszkania na kilka godzin? Wynoszenia wszystkiego z domu? Usuwanie mebli? Chowania żywności? Zabieg powoduje problem z przeniesieniem psa, kota czy innego naszego pupila do kogoś na czas zabiegu? Czy dana firma zwalczająca szkodnika używa profesjonalnych, bezpiecznych, wysokojakościowych, tym samym skutecznych preparatów? Czy jest to bezpieczna metoda dla dzieci, zwierząt, kobiet w ciąży, osób starszych, alergików, astmatyków ? Czy dana firma oszczędza, na środkach, wiedzy i technologii? Czy usługi danej firmy są bezpieczne, skuteczne, dyskretne ? Czy dana firma daje wystarczającą długość gwarancji ? Czy ma miła obsługę po sprzedażową?

Pod tym kątem sprawdzamy dla Państwa firma z branży DDD, wyłącznie po to by byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z usług naszych partnerów biznesowych. Nasi Partnerzy, zajmą się wszystkim, aby Państwa uświadomić oraz dobrać najlepszą metodę w zależności od Państwa przypadku. Naszym klientom zapewniamy optymalne bezpieczeństwo poprzez użycie odpowiednich sprzętów i preparatów dużych renomowanych koncernów pochodzących wyłącznie z Unii Europejskiej.

Ranking polecanych firm dezynsekcyjnych i deratyzacyjnych skutecznie zwalczających szkodniki

Jeśli szukasz firmy i usług DDD, czyli Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji – dobrze trafiłeś. Firmy deratyzacyjne ujęte w naszym rankingu pozwolą Ci szybko skontaktować się ze specjalistą bez względu na to, gdzie mieszkasz. Działamy na rynku od 2000 roku i naprawdę znamy się na rzeczy, więc polecimy Ci fachowców, którzy zapewnią Ci profesjonalną ochronę przed szkodnikami. Szczury i myszy oraz wszelkie inne robactwo roznoszą choroby i stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Dlatego nie czekaj i nie trać czasu na szukanie wykwalifikowanych firm DDD. Skorzystaj z naszej branżowej listy i pozbądź się problemu raz, a dobrze.

Firmy dezynsekcyjne i deratyzacyjne – jak wybrać dobrze?

Zdajesz sobie sprawę, że jeśli w Twoim domu, firmie, fabryce lub budynku usługowym zadomowiły się gryzonie, należy przeprowadzić profesjonalną deratyzację. Szukasz więc, przeglądasz strony www, wpisujesz w wyszukiwarkę: DDD opinie, koszty deratyzacji, firma DDD Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań… i zaczynasz się gubić, bo na rynku jest wiele firm zwalczających szkodniki. Pojawia się dylemat – którą wybrać?

Postaramy Ci się pomóc. Zebraliśmy zawodowców z branży DDD, którzy oferują usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji na terenie całego kraju. W przejrzystej tabeli umieściliśmy linki i dane kontaktowe do sprawdzonych firm DDD, które zasługują na zaufanie. Skorzystanie z usług tych zakładów pozwoli Ci pozbyć się ze swojego otoczenia myszy i szczurów, a także pluskiew, karaluchów i innych szkodliwych dla człowieka szkodników. 

Firma DDD Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdynia, Białystok? Skuteczna deratyzacja w całej Polsce

Jeśli nie posiadasz specjalistycznej wiedzy w temacie przeprowadzania deratyzacji i nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze speca DDD w Twojej okolicy – zdaj się na nas.

Jako eksperci w dziedzinie odszczurzania, polecimy Ci fachowców, którzy oferują kompleksowe usługi. Gwarantują wysoką jakość i skuteczność w oparciu o sprawdzone metody, z zachowaniem wymogów HACCP i zasad BHP. Szukasz niezawodnych, a zarazem bezpiecznych zabiegów zwalczania szkodników? Nie wiesz kogo wybrać?

W naszej tabeli – DDD Polska – znajdziesz wiarygodnych i dobrze wyszkolonych rzemieślników. Co cię interesuje? Firma od pluskiew i innych owadów, tępienie szczurów, karmniki deratyzacyjne, trutki na gryzonie? 

 Sprawdzona DDD firma – oferty z całej Polski

Jeśli szukasz usług takich jak dezynsekcja Warszawa lub deratyzacja Warszawa, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, firmy Prusator – Warszawa i okolice. Natomiast jeżeli potrzebujesz pomocy w pozbyciu się gryzoni na terenie innego miasta czy gminy – nie zawahaj się skontaktować z firmami DDD, które polecamy wyżej w rankingu.

Niestety, część firm z branży DDD oszczędza na środkach, sprzęcie oraz szkoleniach branżowych, przez co narażają na niebezpieczeństwo siebie i swoich klientów, a zabiegi często kończą się klęską i zanieczyszczeniem budynku mieszkalnego czy fabryki. Zastanawiasz się, czy wybrać firmy dezynsekcyjne tańsze, czy droższe, z gwarancją czy bez gwarancji? Jak sprawdzić wiarygodność oferty? Czy w trakcie zabiegu usuwania gryzoni z obiektu ludzie i zwierzęta będą bezpieczni?

Z pewnością masz mnóstwo pytań i wątpliwości, a o wielu kwestiach nawet jeszcze nie pomyślałeś, np.:

 • czy wybrać metodę żelową? a może opryskową bądź gazową?
 • czy substancje aplikowane są za pomocą pistoletu, spryskiwacza ciśnieniowego, zamgławiacza, bomby gazowej, świecy dymnej?
 • ile razy trzeba przeprowadzać usługi deratyzacji, by uzyskać zadowalające efekty?

Te wątki z czasem się pojawią. Ale jeżeli na razie te nazwy i metody nie za wiele Ci mówią – nic nie szkodzi. Z nami dowiesz się wszystkiego na temat pułapek mechanicznych, trutek, środków stosowanych do walki z gryzoniami i drobnoustrojami przez nie przenoszonymi.

Na czym polega deratyzacja i wiele innych ważnych kwestii

Warto wiedzieć, że lokale gastronomiczne, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, fabryki, magazyny i budynki użyteczności publicznej mają obowiązek deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Problem ze szczurami, myszami i innymi szkodnikami pojawia się także na posesjach prywatnych. Co warto przemyśleć przed wyborem konkretnej firmy deratyzacyjnej? Podpowiadamy! Poniżej lista spraw, na które trzeba zwrócić uwagę w czasie poszukiwania dobrej firmy DDD.

 • Czy usługa danej firmy wymusza wyjście z mieszkania na kilka godzin?
 • Czy trzeba wynieść wszystko z domu? Usunąć meble? Dokładnie schować żywność?
 • Czy deratyzacja wymusza wyniesienie z domu psa, kota lub innego naszego pupila na czas zabiegu?
 • Czy dana firma zwalczająca szkodniki używa profesjonalnych, bezpiecznych, wysokojakościowych, a tym samym skutecznych preparatów?
 • Czy stosuje bezpieczne metody dla dzieci, zwierząt, kobiet w ciąży, osób starszych, alergików, astmatyków?
 • Czy dana firma oszczędza na środkach, wiedzy i technologii bo nie posiada certyfikatów ze szkoleń?
 • Czy usługi danej firmy są bezpieczne, skuteczne, dyskretne?
 • Czy dana firma daje wystarczająco długą gwarancję?
 • Czy ma miłą obsługę sprzedażową i posprzedażową?

Właśnie pod tym kątem sprawdzamy firmy z branży DDD. Robimy to po to, abyś był zadowolony z usług naszych partnerów biznesowych. Nasi partnerzy zajmą się wszystkim od A do Z.

Odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, rozwieją wątpliwości, dobiorą najlepszą metodę – idealnie dopasowaną do problemu szkodnika z jakim przychodzisz.

Prusator – kompleksowe usługi DDD

Specjalizacją naszej firmy są profesjonalne usługi DDD, czyli dezynsekcjadezynfekcjaderatyzacja, odpluskwianie, ozonowanie jak również specjalistyczne konsultacje DDD online. Co m.in. możemy Ci zaoferować:

Naszym klientom zapewniamy optymalne bezpieczeństwo poprzez użycie odpowiednich sprzętów i preparatów dużych renomowanych koncernów pochodzących wyłącznie z Unii Europejskiej.

Zapraszamy do kontaktu!