Ozonowanie Warszawa

Ozonowanie należy do najbardziej efektywnych sposobów dezynfekcji. Zwalczy wirusy, bakterie, grzyby, pleśń, alergeny, roztocze, drobnoustroje chorobotwórcze i nieprzyjemne zapachy, takie jak tytoń czy mocz. Jeśli interesuje Cię ozonowanie mieszkania, domu, biura, hali, magazynu, chłodni lub samochodu, jesteś we właściwym miejscu. Ekipa specjalistów Prusatora doskonale poradzi sobie z takim zadaniem. Ozon to odmiana tlenu składająca się z trzech atomów i będąca niezwykle mocnym utleniaczem. Zaaplikowana w odpowiednim stężeniu uszkadza błony biologiczne i niszczy wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, chorobotwórcze drobnoustroje i nieprzyjemne wonie. Wybierz ozonowanie w Warszawie przez Prusatora i zyskaj sterylne pomieszczenia!

Ozonowanie – kiedy warto wybrać tę usługę?

Kiedy warto zdecydować się na ozonowanie? Dobrze jest zamówić tę usługę np. w przypadku podejrzenia zainfekowania danego miejsca pleśnią. Ozon zwalczy unoszące się w powietrzu zarodniki grzyba. Ozonowanie pomieszczeń w Warszawie przeprowadzamy też w obiektach po zalaniu, pożarze, wycieku niebezpiecznych substancji, a także miejscach wymagających sterylnych warunków, takich jak szpitale, przychodnie i laboratoria. Oferowana metoda dezynfekcji przyda się również w przypadku konieczności odkażenia taksówki, autobusu, sklepu lub budynku pożytku publicznego. Ozonowanie mieszkania w Warszawie to również sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. W związku z tym ozonujemy obiekty, w których od dawna nikt nie mieszkał oraz te pomieszczenia, w których ktoś umarł. Ozonowanie po zmarłym umożliwia pozbycie się zapachów związanych z lekami i chorobą.

Wiele osób, które zastanawiają się nad odkażeniem pomieszczeń, interesuje nie tylko cena ozonowania mieszkania, biura czy samochodu, lecz także to, czy jest to bezpieczna metoda. Ozon można zaliczyć do bezpiecznych substancji dezynfekujących, ponieważ nie zatruwa on wody pitnej i pożywienia. Często nawet korzysta się z niego w celu dezynfekcji produktów spożywczych i uzdatnienia wody pitnej.

Podana cena ozonowania pomieszczeń dotyczy godzinnej pracy generatora ozonu. Jeśli chcesz pozbyć się pleśni, drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów, bakterii i przykrych zapachów, skorzystaj z naszych usług i ciesz się odświeżonym mieszkaniem lub samochodem!

CENNIK ZWALCZANIA WIRUSÓW, BAKTERII, ALERGENÓW, ROZTOCZY, NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW Z POMOCĄ OZONU O3

Zamów usługę!

CENNIK OZONOWANIE

Ozonowanie mieszkań, biur, hal, magazynów, samochodów chłodni i inne

od 200,-
*cena za godzinę pracy generatora ozonu

Ozonowanie klimatyzacji w aucie osobowym

od 50,-
*cena 50 PLN nie zawiera ceny dojazdu *usługa na Bemowie lub w Łomiankach

Dojazd

od 50,-
*na terenie Warszawy **poza Warszawę 3 zł/km licząc od Centrum Warszawy

Protokół pozabiegowy

od 0,-
*na miejscu dla każdego klienta