ODPLUSKWIANIE

Odpluskwianie w Warszawie to jedna z usług Prusatora. Zwalczając insekty, zwracamy naszym klientom utracony spokój i komfort. Pluskwa, czyli wywołujący szczególny wstręt owad, żywi się m.in. ludzką krwią. Nie ma więc niczego przyjemnego w przebywaniu w pomieszczeniu zajętym przez te szkodniki. Jeszcze jakiś czas temu twierdzono, że w rozwiniętych krajach pluskwy właściwie nie istnieją. Niestety obecnie obserwujemy powrót tych insektów.

Odpluskwianie – wybierz profesjonalną firmę

Ogólnodostępne środki chemiczne nie należą do najskuteczniejszych specyfików zwalczających owady. Dlatego cena za odpluskwianie w Warszawie jest tak naprawdę najniższa wtedy, gdy dana osoba zdecyduje się na pomoc profesjonalistów. W ten sposób oszczędzi bowiem pieniądze, które wydałaby na niedziałające środki owadobójcze. Jeśli chcesz pozbyć się insektów bez niepotrzebnej frustracji, skontaktuj się z Prusatorem. Zapewniamy dyskretne, bezpieczne i skuteczne zwalczanie pluskiew domowych.

Koszt odpluskwiania mieszkania w Warszawie zależy m.in. od wybranej metody dezynsekcji. Zanim zdecydujemy się na dany sposób i konkretne środki, sprawdzamy, jakie insekty zakłócają spokój domowników oraz jak duża jest ich populacja. W związku z tym cena za usuwanie pluskiew w Warszawie może się różnić. Dezynsekcję przeprowadzamy, wykorzystując np. metodę opryskową. Polega ona na rozprowadzeniu z pomocą opryskiwacza specjalnej substancji, która dociera do najmniejszych zakamarków w pomieszczeniu. Odpluskwianie mieszkania możemy również przeprowadzić, stosując zamgławianie ULV, czyli metodę polegającą na rozprowadzeniu trującej, zimnej mgły w danym obiekcie. Stosujemy również zintegrowane metody IPM łączące wszystkie efektywne sposoby na zwalczanie pluskiew domowych.

Nie zwlekaj dłużej i sprawdź cennik odpluskwiania w Warszawie przez Prusatora! Insekty nie czekają na to, aż podejmiesz decyzję o ich usunięciu, ale bez przerwy się rozmnażają, tworząc trudną do zwalczenia plagę.

CENNIK ZWALCZANIA PLUSKWY

  • zwalczanie pluskwy (metoda opryskowa za zabieg od 250 PLN LUB metoda zamgławianie ulv + zintegrowane metody IPM za zabieg od 350 PLN)

CENNIK PLUSKWY DOMOWE

metoda opryskowa

od 230,-
za zabieg/ po trzecim zabiegu gwarancja do 3 miesięcy

zamgławianie ULV

od 350,-
za zabieg/ po drugim zabiegu gwarancja do 6 miesięcy

gwarancja do 3 lub 6 miesięcy

od 0,-
*zabieg gratis podczas gwarancji

Pułapki monitorujące obecność pluskiew

od 15,-
konsultacje bez usługi na miejscu 100 PLN lub online 50 PLN