ZWALCZANIE PCHEŁ

Zwalczanie pcheł w Warszawie to jedna z usług dezynsekcyjnych proponowanych przez Prusatora. Zależy Ci na jak najszybszym i najbardziej skutecznym pozbyciu się nieproszonych gości w postaci owadów z domu lub mieszkania? W takim razie skontaktuj się z nami, by poznać szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Dezynsekcja pchły będzie konieczna w przypadku, gdy natkniesz się na coś tak nieprzyjemnego i trudnego do samodzielnego zwalczenia jak plaga owadów. Efektywne pozbywanie się wszelkich insektów z domów, firm, szkół, przedszkoli, restauracji czy hoteli to nasza codzienna praca. Jako firma zwalczająca pchły i inne pasożyty przetestowaliśmy już mnóstwo specyfików i metod. W związku z tym potrafimy doskonale dobrać te najlepsze!

Zwalczanie pcheł w Warszawie – wybierz profesjonalistów!

Dorosły osobnik pchły ludzkiej osiąga wielkość od 2 do 3,5 mm, a jego ubarwienie jest brunatnożółte. Owad ma stwardniałe, spłaszczone bocznie ciało, a jego aparat kłująco-ssący jest idealnie dostosowany do żywienia się krwią człowieka. Samodzielne zwalczanie pcheł w domu – takich, które już zdążyły się rozmnożyć w dużej liczbie – niestety najczęściej bywa skazane na porażkę. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się owadów i odzyskać utracony spokój i komfort, zleć usługę dezynsekcji profesjonalistom. W naszej firmie proponujemy zwalczanie pchły domowej z wykorzystaniem metody opryskowej lub zamgławiania ULV. Odpowiedni sposób dobieramy m.in. w zależności od wielkości obiektu, w którym pojawiły się insekty, oraz od liczebności pasożytów. Dezynsekcja oraz dezynfekcja mieszkania po pchłach to dziedzina, w której ekipa Prusatora zdobyła już ogromne doświadczenie. Na pewno więc pomoże Ci w rozprawieniu się z plagą owadów.

Jeżeli interesuje Cię zwalczanie pcheł w Warszawie, skontaktuj się z nami już dziś i ustal termin, w którym odbędzie się dezynsekcja!

Zamów usługę!

CENNIK PCHŁY

metoda opryskowa

od 250,-
gwarancja do 3 miesięcy

metoda zamgławianie ULV

od 250,-
gwarancja do 3 miesięcy

Gwarancja do 3 miesięcy

od 0,-
zabieg gratis podczas trwania gwarancji

Protokół pozabiegowy

od 0,-
na miejscu dla zainteresowanych