DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ I POWIERZCHNI WARSZAWA

Nasza oferta: dezynfekcja pomieszczeń Warszawa skierowana jest do mieszkańców stolicy i okolic. Zadbaj o higieniczną czystość, pozbądź się szkodliwych i zagrażających zdrowiu wirusów, bakterii i innych patogenów w Twoim domu, biurze, lokalu usługowym lub gastronomicznym. Do naszych specjalizacji zaliczana jest dezynfekcja mieszkań Warszawa, ale nie tylko. Do pracy wykorzystujemy bezwzględne dla zarazków, ale bezpieczne dla otoczenia i domowników preparaty. Mamy dostęp do nowoczesnych maszyn i urządzeń, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam wykonywać odkażanie pomieszczeń sprawnie i skutecznie. W Prusator podejmujemy się najtrudniejszych przypadków.

Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa – sprawdź naszą ofertę

Usługa: zwalczanie baterii Warszawa polega na dokładnym pokryciu każdej z dezynfekowanych powierzchni specjalnym preparatem zwalczającym bakterie i wirusy, (również te chorobotwórcze). Na czas dezynfekcji pomieszczeń prosimy ich mieszkańców o ich opuszczenie. Cały proces odkażania nie trwa długo, a efekty są gwarantowane od razu. Od tego, ile będzie dokładnie przebiegać dezynfekcja powierzchni, zależy jednak kilka czynników: zakres zaplanowanych działań, a także metraż i typ lokalu. Inaczej wygląda dezynfekcja mieszkań, a w inny sposób przebiega proces dezynfekcji chemicznej lokalu gastronomicznego itp. Nasi specjaliści dopasowują rodzaj środka do planowanej dezynfekcji w Warszawie.

Odkażanie Warszawa – kiedy warto z niego skorzystać?

Odkażanie pomieszczeń jest jedną z naszych usług, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dezynfekcja i sterylizacja przydaje się w wielu sytuacjach:

 • podczas oczyszczenia mieszkania po zmarłym,
 • po przebytej chorobie zakaźnej,
 • przed przybyciem do domu noworodka,
 • przed wprowadzeniem się do nowego mieszkania.

To usługa, z której często korzystają lokale gastronomiczne, placówki medyczne, SPA, salony kosmetyczne i przedsiębiorstwa, w których przetwarzane są produkty spożywcze. Dezynfekcja wpływa na:

 • zwalczanie bakterii i wirusów,
 • zwalczanie roztoczy,
 • zwalczanie alergenów,
 • zwalczanie drobnoustrojów,
 • zwalczanie grzybów,
 • zwalczanie pleśni,
 • oraz zwalczanie przykrych zapachów.

NIe czekaj! Zamów odkażanie w Warszawie i ciesz się z zalet płynących z higienicznej czystości, której nie osiągniesz ogólnodostępnymi środkami antybakteryjnymi.

Zamgławianie pomieszczeń za naszym pośrednictwem to gwarancja satysfakcji i niemal sterylnej czystości! Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami! Do specjalizacji Prusator zalicza się również:

CENNIK ZWALCZANIA BAKTERII

Zamów usługę!

ZWALCZANIE ROZTOCZY

Zabieg zwalczanie roztoczy:

 • metoda opryskowa od 100 PLN

 • zamgławianie ULV od 100 PLN

Zamów usługę!

ZWALCZANIE ALERGENÓW

Zabieg zwalczanie alergenów:

 • metoda opryskowa od 100 PLN

 • zamgławianie ULV od 100 PLN

Zamów usługę!

ZWALCZANIE DROBNOUSTROJÓW

Zwalczanie drobnoustrojów to szereg metod, które pozwalają skutecznie pozbyć się niebezpiecznych mikroorganizmów z pomieszczeń, samochodów i innych miejsc. Wiele na ten temat, jako społeczeństwo nauczyliśmy się w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Jednak nie tylko takie zagrożenie można zwalczać. W wielu szczególnie starych mieszkaniach, taki zabieg może okazać się trafiony, zanim się do niego wprowadzimy.

Metody zwalczania drobnoustrojów

Istnieją liczne metody zwalczania drobnoustrojów, które stosuje się w Warszawie i innych miastach. Oczywiście o wyborze konkretnej często decydujemy na podstawie ceny. Stosuje się m.in. popularne i bardzo skuteczne ozonowanie. Do najpopularniejszych sposobów usuwania drobnoustrojów w Warszawie zalicza się: zamgławianie ulv oraz metodę opryskową. Ich wykorzystanie pozwala na oczyszczenie powierzchni, z zanieczyszczeń, które są dla nas niewidoczne. Co jednak istotne, mogą stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. Dlatego warto z nimi walczyć.

Dezynfekcja obejmuje czyszczenie powierzchni i całych pomieszczeń. Można wykorzystać do tego ozon, a także światło UV, czy specjalne środki chemiczne. Wybór odpowiednich rozwiązań zależy od tego, na jakie koszty się decydujemy oraz odpowiedzi na pytanie, co będzie najlepsze dla danego pomieszczenia. Warto więc zapytać ekspertów z naszej firmy, jakie rozwiązanie najlepiej się sprawdzi i będzie najskuteczniejsze.

Inne usługi zwalczania szkodników, jakie oferujemy

Wiemy, że w budynkach mieszkalnych i usługowych poza drobnoustrojami mogą pojawiać się również szkodniki. Nie zawsze wystarczy więc dezynfekcja. Trzeba również sięgnąć po inne metody, które pozwolą na ich trwałe pozbycie się. W związku z tym nasza oferta oferuje szeroki zakres ich zwalczania. Jeśli pojawił się u Ciebie taki problem, to koniecznie sprawdź:

Zabieg zwalczanie drobnoustrojów:

 • metoda opryskowa od 150 PLN

 • zamgławianie ULV od 150 PLN

Zamów usługę!

ZWALCZANIE WIRUSÓW

Zwalczanie wirusów jest procesem skomplikowanym, który wymaga specjalistycznej wiedzy, profesjonalnych środków i dostępu do nowoczesnych maszyn i akcesoriów rozpylających. Najskuteczniejszym sposobem na zwalczanie wirusów jest zastosowanie odpowiedniego preparatu o szerokim spektrum działania. W Prusator korzystamy z rozwiązań, które już po pierwszym wykonaniu oprysku lub zamgławiania zabijają wszystkie chorobotwórcze patogeny. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług.

Zwalczanie wirusów w Prusator!

Zwalczanie wirusów może być przeprowadzone w domu, mieszkaniu, lokalu usługowym i w obiektach użyteczności publicznej (np. przychodniach). Chemiczne zwalczanie wirusów w okresie zwiększonej zachorowalności na sezonowe wirusy przeziębienia i grypy ma szczególne znaczenie dla zdrowia! Dezaktywowane wirusy nie mają szans na namnażanie i tracą zdolność do infekowania żywych organizmów.

Profesjonalne środki do zwalczania wirusów

Poza wykorzystaniem profesjonalnych maszyn i akcesoriów do rozprowadzania środków główną funkcję w zwalczaniu wirusów spełnia skuteczny preparat do dezynfekcji. Aby wszelkie chorobotwórcze patogeny zostały zlikwidowane, należy pozwolić substancji aktywnej zawartej w środku do oprysków na spokojne działanie. Dlatego podczas zwalczania wirusów w pomieszczeniach zawsze prosimy o opuszczenie powierzchni poddawanych dezynfekcji. Środki, które wykorzystujemy podczas zwalczania wirusów, skutecznie niszczą kapsyd. To osłonka ochronna wirusa, która zawiera jego materiał genetyczny. Gdy kapsyd zostaje zniszczony, wirus traci możliwość do namnażania i staje się unieczynniony.

Planujesz profesjonalnie odkazić swój dom lub mieszkanie? A może chcesz zamówić zwalczanie wirusów w przedszkolu, żłobku lub przychodni? Sprawdź pełną ofertę Pulsator i skontaktuj się z nami:

Zabieg zwalczanie wirusów:

 • metoda opryskowa od 200 PLN

 • zamgławianie ULV od 200 PLN

Zamów usługę!

ZWALCZANIE GRZYBÓW

Grzyby uznawane są za trzecie królestwo wśród fauny i flory. Z uwagi na niesamowite zdolności do namnażania, ale również odporność na wiele negatywnych czynników środowiskowych, usuwanie grzybów jest nie lada wyzwaniem. Ale nie dla nas! Oferujemy zwalczanie grzybów z różnego rodzaju pomieszczeń. Usługi są skuteczne i bezpieczne dla otoczenia, a likwidacja grzybów za naszym pośrednictwem ma charakter długofalowy. Grzyby, podobnie jak pleść są bardzo szkodliwe dla zdrowia, nie ryzykuj! Zamów doświadczoną ekipę od zwalczania grzybów i usuń je ze swojego domu, biura lub lokalu.

Skuteczne i bezpieczne usuwanie grzybów Warszawa i okolice

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta: zwalczanie grzybów Warszawa, zachęcamy do kontaktu! Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów, dostępowi do unikalnych środków grzybobójczych, a także specjalistycznych urządzeń i profesjonalnych preparatów do oprysków i zamgławiania. Odgrzybianie rozpoczynamy od dokładnego przygotowania powierzchni. Jeżeli zachodzi taka konieczność, niezbędne będzie również jej osuszenie. Zwalczanie grzybów polega na zastosowaniu specjalnych preparatów. Holistyczne działanie preparatów, ukierunkowane zarówno na likwidację grzybni, zarodników, jak i dojrzałych grzybów sprawia, że usługa odgrzybiania przynosi wymierne rezultaty już po pierwszym zastosowaniu. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że zwalczanie grzybów w Warszawie wcale nie musi być trudne!

Zamgławianie ULV skuteczne również w ogrodzie

Zabieg zwalczania grzybów można również przeprowadzić w ogrodzie. Dobrze dopasowany środek do zwalczania grzybów atakujących rośliny pomoże w usunięciu różnego rodzaju chorób spowodowanych przez rozwój grzybów na liściach, kwiatach i na korzeniach flory. Metoda opryskowa pozwala nam na dotarcie w wiele miejsc jednocześnie, przy niższym nakładzie czasu i jednoczesne dokładne rozprowadzenie środków grzybobójczych, bezpiecznych dla Twoich roślin.

Jeżeli interesuje Cię usuwanie grzybów w Warszawie i okolicach zachęcamy do kontaktu! Specjalizujemy się w usuwaniu pleśni i grzybów ze ścian i z roślin. Nasze usługi są skuteczne i niedrogie. Sprawdź pełną ofertę i skontaktuj się z nami:

Zabieg zwalczanie grzybów:

 • metoda opryskowa od 200 PLN

 • zamgławianie ULV od 200 PLN

Zamów usługę!

ZWALCZANIE PLEŚNI

Zabieg zwalczanie pleśni:

 • metoda opryskowa od 200 PLN

 • zamgławianie ULV od 200 PLN

Zamów usługę!

ZWALCZANIE PRZYKRYCH ZAPACHÓW

Zabieg zwalczanie przykrych zapachów ( moczu, tytoniu, papierosów, fekaliów, śmieci, zwierząt) :

 • metoda opryskowa od 150 PLN

 • zamgławianie ULV od 150 PLN

Zamów usługę!