CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC NASZĄ FIRMĘ?

Zadzwoń !
733-788-282

Cennik usług dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji

PRUSATOR LIMITED

Zasięg:

Polska: Warszawa, Białobrzegi, Błonie, Brwinów, Czosnów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Jabłonna, Janki, Józefów, Kałuszyn, Kampinos, Karczew, Klaudyn, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Leszno, Lesznowola, Łomianki, Magdalenka, Marki, Michałowice, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mszczonów, Nadarzyn, Nieporęt, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Radzymin, Raszyn, Rawa Mazowiecka, Serock, Sulejówek, Tarczyn, Tłuszcz, Truskaw, Warka, Węgrów, Wiązowna, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zakroczym, Zielonka, Żabia Wola, Zegrze, Żyrardów, Warszawa i jej okolice

United Kingdom: Liverpool, Birkenhead, Bootle, Preston, Blackburn, Wigan, Warrington, Manchester and its surroundings

Deustchland: Berlin (große Objekte) und Umgebung

Odbieramy pod nr: +48 733-788-282

Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00

Sobota 9:00-15:00

E-mail: [email protected]

Gwarancja: [email protected]

Oferty dla firm, konsultacje online: [email protected]

Świadczymy takie usługi jak:

DEZYNSEKCJA

Zmagasz się z obecnością nieproszonych gości w postaci insektów w domu, mieszkaniu lub firmie i interesuje Cię skuteczna dezynsekcja w Warszawie? Zobacz ofertę Prusatora i pozbądź się prusaków, pluskiew, karaluchów, mrówek, pcheł, rybików, moli lub gryzków raz na zawsze! Zapewniamy, że żadne domowe metody i ogólnodostępne środki nie poradzą sobie z insektami tak jak nasze sposoby i specyfiki. Bez względu na to, czy interesuje Cię zwalczanie pluskiew, prusaków czy karaluchów w Warszawie, skontaktuj się z nami. Im dłużej zwlekasz, tym trudniej będzie przeprowadzić skuteczną dezynsekcję. Insekty nie marnują czasu, ale rozmnażają się i stopniowo przekształcają w trudną do pozbycia plagę.

Dezynsekcja w Warszawie – metody

Dezynsekcja w Warszawie oznacza usuwanie pluskiew, prusaków, karaluchów, mrówek, moli, pcheł, gryzków i rybików. Prusator za pomocą skutecznych metod podejmuje walkę z tego typu szkodnikami. Dezynsekcja pluskwy, karaluchów prusaków i innych owadów w Warszawie to nie tylko usuwanie dorosłych osobników, lecz także ich larw. Insekty zarówno wywołują obrzydzenie, jak i niszczą żywność oraz przenoszą wiele niebezpiecznych dla człowieka chorób.

Likwidacja pluskiew, karaluchów, prusaków i innych szkodników w Warszawie jest przez nas przeprowadzana za pomocą metody żelowej, opryskowej lub zamgławiania ULV. Ustalając ceny dezynsekcji pluskwy i innych insektów w Warszawie, staramy się, by były one przystępne dla każdej osoby zmagającej się z owadami w domu.

Metoda żelowa to dyskretna, bezpieczna dla ludzi i zwierząt, a zarazem skuteczna metoda na zwalczanie prusaków w Warszawie. Polega na umieszczeniu na powierzchniach, na których przebywają insekty oraz na ścieżkach ich wędrówek żelu.

Dezynsekcja pluskwy, karaluchów i innych szkodników w Warszawie może być też przeprowadzona z wykorzystaniem metody opryskowej. Wówczas za pomocą opryskiwacza pokrywamy powierzchnię specjalną substancją, która dociera do najmniejszych zakątków w domu.

Odpluskwianie w Warszawie przeprowadzamy również, rozprowadzając w pomieszczeniu zimną mgłę, która zatruwa insekty. Ten sposób dezynsekcji to zamgławianie ULV.

Cena dezynsekcji w Warszawie jest niska w porównaniu z korzyściami, jakie wiążą się ze skorzystaniem z pomocy specjalistów. Wiele osób wydaje bowiem mnóstwo pieniędzy na nieskuteczne środki i sposoby, zanim się podda i wybierze profesjonalną ekipę, dla której dezynsekcja to codzienna praca.

CENNIK ZWALCZANIA INSEKTÓW

DERATYZACJA

CENNIK ZWALCZANIA GRYZONI

  • zwalczanie myszy – usługa + trutki + karmniki  + ewentualnie inne akcesoria (pułapki, chwytacze) od 200 PLN

  • zwalczanie szczurów – usługa + trutki + karmniki  + ewentualnie inne akcesoria (pułapki, chwytacze) od 200 PLN

  • zwalczanie kun – usługa + pułapki , klatki żywołowne od 500 PLN

  • zwalczanie kretów – usługa + trutki gazowe + ewentualnie inne akcesoria (pułapki, odstraszacze) od 300 PLN

DEZYNFEKCJA

CENNIK ZWALCZANIA BAKTERII

ODPLUSKWIANIE

Odpluskwianie w Warszawie to jedna z usług Prusatora. Zwalczając insekty, zwracamy naszym klientom utracony spokój i komfort. Pluskwa, czyli wywołujący szczególny wstręt owad, żywi się m.in. ludzką krwią. Nie ma więc niczego przyjemnego w przebywaniu w pomieszczeniu zajętym przez te szkodniki. Jeszcze jakiś czas temu twierdzono, że w rozwiniętych krajach pluskwy właściwie nie istnieją. Niestety obecnie obserwujemy powrót tych insektów.

Odpluskwianie – wybierz profesjonalną firmę

Ogólnodostępne środki chemiczne nie należą do najskuteczniejszych specyfików zwalczających owady. Dlatego cena za odpluskwianie w Warszawie jest tak naprawdę najniższa wtedy, gdy dana osoba zdecyduje się na pomoc profesjonalistów. W ten sposób oszczędzi bowiem pieniądze, które wydałaby na niedziałające środki owadobójcze. Jeśli chcesz pozbyć się insektów bez niepotrzebnej frustracji, skontaktuj się z Prusatorem. Zapewniamy dyskretne, bezpieczne i skuteczne zwalczanie pluskiew domowych.

Koszt odpluskwiania mieszkania w Warszawie zależy m.in. od wybranej metody dezynsekcji. Zanim zdecydujemy się na dany sposób i konkretne środki, sprawdzamy, jakie insekty zakłócają spokój domowników oraz jak duża jest ich populacja. W związku z tym cena za usuwanie pluskiew w Warszawie może się różnić. Dezynsekcję przeprowadzamy, wykorzystując np. metodę opryskową. Polega ona na rozprowadzeniu z pomocą opryskiwacza specjalnej substancji, która dociera do najmniejszych zakamarków w pomieszczeniu. Odpluskwianie mieszkania możemy również przeprowadzić, stosując zamgławianie ULV, czyli metodę polegającą na rozprowadzeniu trującej, zimnej mgły w danym obiekcie. Stosujemy również zintegrowane metody IPM łączące wszystkie efektywne sposoby na zwalczanie pluskiew domowych.

Nie zwlekaj dłużej i sprawdź cennik odpluskwiania w Warszawie przez Prusatora! Insekty nie czekają na to, aż podejmiesz decyzję o ich usunięciu, ale bez przerwy się rozmnażają, tworząc trudną do zwalczenia plagę.

CENNIK ZWALCZANIA PLUSKWY

  • zwalczanie pluskwy (metoda opryskowa za zabieg od 250 PLN LUB metoda zamgławianie ulv + zintegrowane metody IPM za zabieg od 350 PLN)

OZONOWANIE

Ozonowanie należy do najbardziej efektywnych sposobów dezynfekcji. Zwalczy wirusy, bakterie, grzyby, pleśń, alergeny, roztocze, drobnoustroje chorobotwórcze i nieprzyjemne zapachy, takie jak tytoń czy mocz. Jeśli interesuje Cię ozonowanie mieszkania, domu, biura, hali, magazynu, chłodni lub samochodu, jesteś we właściwym miejscu. Ekipa specjalistów Prusatora doskonale poradzi sobie z takim zadaniem. Ozon to odmiana tlenu składająca się z trzech atomów i będąca niezwykle mocnym utleniaczem. Zaaplikowana w odpowiednim stężeniu uszkadza błony biologiczne i niszczy wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby, chorobotwórcze drobnoustroje i nieprzyjemne wonie. Wybierz ozonowanie w Warszawie przez Prusatora i zyskaj sterylne pomieszczenia!

Ozonowanie – kiedy warto wybrać tę usługę?

Kiedy warto zdecydować się na ozonowanie? Dobrze jest zamówić tę usługę np. w przypadku podejrzenia zainfekowania danego miejsca pleśnią. Ozon zwalczy unoszące się w powietrzu zarodniki grzyba. Ozonowanie pomieszczeń w Warszawie przeprowadzamy też w obiektach po zalaniu, pożarze, wycieku niebezpiecznych substancji, a także miejscach wymagających sterylnych warunków, takich jak szpitale, przychodnie i laboratoria. Oferowana metoda dezynfekcji przyda się również w przypadku konieczności odkażenia taksówki, autobusu, sklepu lub budynku pożytku publicznego. Ozonowanie mieszkania w Warszawie to również sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. W związku z tym ozonujemy obiekty, w których od dawna nikt nie mieszkał oraz te pomieszczenia, w których ktoś umarł. Ozonowanie po zmarłym umożliwia pozbycie się zapachów związanych z lekami i chorobą.

Wiele osób, które zastanawiają się nad odkażeniem pomieszczeń, interesuje nie tylko cena ozonowania mieszkania, biura czy samochodu, lecz także to, czy jest to bezpieczna metoda. Ozon można zaliczyć do bezpiecznych substancji dezynfekujących, ponieważ nie zatruwa on wody pitnej i pożywienia. Często nawet korzysta się z niego w celu dezynfekcji produktów spożywczych i uzdatnienia wody pitnej.

Podana cena ozonowania pomieszczeń dotyczy godzinnej pracy generatora ozonu. Jeśli chcesz pozbyć się pleśni, drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów, bakterii i przykrych zapachów, skorzystaj z naszych usług i ciesz się odświeżonym mieszkaniem lub samochodem!

CENNIK ZWALCZANIA WIRUSÓW, BAKTERII, ALERGENÓW, ROZTOCZY, NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW Z POMOCĄ OZONU O3

ODKOMARZANIE

DEZODORYZACJA