Kryptonim misji: P.R.U.S.A.T.O.R.

dezynsekcja warszawa, ddd, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy,  cennik, deratyzacja, dezynfekcja, odpluskwianie, ddd

Specjalizacją naszej firmy są profesjonalne usługi DDD czyli dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, odpluskwianie, ozonowanie jak również specjalistyczne konsultacje DDD online.

Usługi zwalczania szkodników wykonujemy od 2000r. dzięki temu jako firma DDD mamy odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i rekomendacje. Osobiście sprawdziliśmy wiele środków owadobójczych do dezynsekcji, środków gryzoniobójczych do deratyzacji co pozwala nam osiągać bardzo wysoką skuteczność zabiegów dezynsekcji i deratyzacji.

Obecnie działamy w Warszawie, jej okolicach, na terenie województwa mazowieckiego oraz duże obiekty (powyżej 1000m2) na terenie całej Polski, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Wszystkie nasze usługi DDD są wykonywane z wysoką dokładnością, skutecznością oraz uprzejmością specjalistów, którzy postarają się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.

Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych oraz małe i średnie firmy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny ze względu na miejsce, warunki oraz charakter branży w danym lokalu dlatego wykonanie usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji może się różnić względem danej branży, tak jak również ozonowanie lub odpluskwianie pluskiew domowych.

My w mediach

Superstacja TV: Video pt. „Pluskwy nie dają spać mieszkańcom. Lokatorzy bezskutecznie proszą o pomoc.” – wideo dostępne wyżej.

Wprost: Artykuł pt. „Stwierdza się pogryzienia w kinach. Pluskwy problemem Warszawy?

Na Temat: Artykuł pt. „To prawdziwa inwazja pluskiew. Możesz przywieźć je z wakacji, zabrać z pociągu, ale z domu prędko ich nie wyrzucisz

Tu Stolica: Artykuł pt. „Pluskwy atakują!

Newsweek: Skan artykułu pt. „Szczury w natarciu” z gazety nr 30/2015 20-26.07.15r. (zobacz PDF)

Metro: Artykuł pt. „Najpierw szczury, teraz karaluchy? „Jest ich coraz więcej” skarżą się warszawiacy

Metro: Artykuł pt. „Szczur to wróg numer 1 człowieka. W których dzielnicach jest ich najwięcej w Warszawie? Jak sobie z nimi radzić?

Historie z życia wzięte:

dezynsekcja warszawa, zwalczanie pluskwy, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy, cennik, deratyzacja, dezynfekcja, odpluskwianie, pest control

„To już drugi raz kiedy zamawiałem usługę dezynsekcji w Prusatorze! Dlaczego drugi raz? Ponieważ po trzech latach znowu problem prusaków powrócił ! Zgadnijcie gdzie zadzwonię następnym razem, heh?! ? Moja żona tak się składa, że ma okropny wstręt do robactwa (w sumie kto nie ma?), reagowała cholerycznie prawie codziennie rano kiedy wstawała do pracy na 6 rano i po kuchni latały sobie nieproszeni goście! Krzyk, ryk – pewnie wszystkich na osiedlu potrafiła obudzić (i na co komu budzik ?;) ). Jak rozumiesz musiałem sprawę załatwić szybko i co najważniejsze bezpiecznie dla naszego psa. Próbowałem różnych firm DDD, problem powracał po miesiącu albo wcześniej – gwarancji żadnych nie uznawali tak więc można powiedzieć, że pieniądze w błoto zostały wyrzucone. Aż w końcu…BOOOOOOOM trafiłem na firmę Prusator – do której zawszę będę wracał i Tobie też polecam jeżeli chwalisz sobie profesjonalizm oraz REZULTATY! Podsumowując…pies żyje, małżonka nie wydziera się nad ranem, a ja się znowu wysypiam – jak to mówią: HAPPY WIFE HAPPY LIFE 😀 Serdecznie Pozdrawiam!”

Przemysław G.

„Jakiś czas temu zauważyłem, że coś mi się zalęgło i się zaniepokoiłem, bo nigdy nie miałem z takim czymś osobiście do czynienia. Kolega polecił mi Prusator, więc się natychmiast z kontaktowałem. Świetny kontakt i pełny profesjonalizm, ponieważ gdy opisałem problem pracownicy od razu wiedzieli z jakimi szkodnikami mam problem. Cenowo mnie zachęcili, więc zamówiłem ich usługę dezynsekcji i naprawdę jestem z nich mega zadowolony, bo od parunastu dni nie zauważyłem żadnych szkodników. Wysoka jakość i skuteczność jak najbardziej przekonała mnie i już wiem, że jak będę miał problem to na pewno zgłoszę się po pomoc do Prusator.”

Radosław L.

„Jeżeli masz te wstrętne czarne wąsate przebrzydłe szkodniki to nie wahaj się ani chwili, oni zrobią z nimi porządek. Wreszcie zniknęły mi z oczu. Świetny kontakt z firmą Prusator. Robią to przede wszystkim skutecznie bardzo skutecznie a oto chodzi, polecam.”

Ryszard K.

„Wysoka jakość świadczonych usług dezynsekcji w naprawdę przystępnej dla klienta cenie! Po procesie dezynsekcji szkodniki zostały wytępione z mojego garażu. Pracownicy byli bardzo poważnie zaangażowani w to co robili.”

Tomek P.

„Umówiłem się na ten sam dzień, przyszedł sympatyczny człowiek, który zrobił wrażenie nie tylko fachowca ds. dezynsekcji, ale jeszcze pasjonaty. Aktywnie mi pomógł i wytłumaczył jak w domowy sposób się zabezpieczyć przed nawrotem. Powiedział skąd się bierze to paskudztwo, jak je można zlikwidować i jak to w praktyce będzie wyglądało. Polecam z czystym sumieniem.”

Tomasz K.

„Mieszkanie w bloku 10 piętrowym z zsypem na klatce nie jest do końca takie piękne. Stosowałem różne środki typu „Globol” nie przynosiło to dobrych rezultatów, ale Panowie stosują bardzo dobry środek do dezynsekcji, już po 2 dniach wszystko pozdychało i mam święty spokój przez ponad 4 miesiące 🙂

Zasłużony Pozytyw 🙂 ”

Krzysztof K.

Bezpieczne środki i tylko sprawdzone metody to nasza wizytówka!

dezynsekcja warszawa, ddd, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy,  cennik, deratyzacja, dezynfekcja, odpluskwianie bezpiecznie

Bezpieczeństwo to dla nas bardzo ważna kwestia dlatego też za każdym razem wybieramy odpowiednie środki biobójcze do dezynsekcji i deratyzacji. Wybieramy skuteczne ale zarazem najbezpieczniejsze metody oraz procedury, które uchronią Państwa oraz Państwa najbliższych. Dlatego mogą być Państwo spokojni o swoje dzieci, rodzinę, osoby starsze czy też zwierzęta domowe (kot, pies i inne).

Dziękujemy za obdarzone nas zaufanie, nie zmarnujemy tego!

Wszystkie wykorzystywane przez nas środki mają pozwolenia Ministerstwa Zdrowia i Opieki Zdrowotnej (MZiOS), atesty Państwowego Zakładu Higieny (PZH), a także atesty Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej (MRiGŻ) i są stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. W innym wypadku nie zostałyby dopuszczone do sprzedaży oraz profesjonalnego użytku w dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, odpluskwianiu.

Sprzęt, który wykorzystujemy do świadczonych usług DDD to sprawdzone i najnowsze urządzenia stosowane w dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, odpluskwianiu oraz ozonowaniu.

Mamy doświadczenie, kwalifikacje oraz rekomendacje

Nasi specjaliści ciągle rozwijają się i zdobywają wiedzę co potwierdzają certyfikaty poniżej. Odpowiednie kwalifikacje są gwarantem wysokiej jakości zabiegów i ich skuteczności. Gwarantują również, że firma posiadająca certyfikaty jest wiarygodna, a specjalista jest odpowiednio przygotowany do pracy dbając o zdrowie domowników.

Nasze doświadczenie dzięki licznym zewnętrznym szkoleniom DDD jak również wysoka ilości przeprowadzonych zabiegów dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, ozonowania i odpluskwiania, które prowadziliśmy przez ostatnie ponad 20 lat dała nam duże doświadczenie, a to z kolei gwarantuje Państwu najwyższą jakość, skuteczność usług z dbałością o szczegóły jak również bezpieczeństwo Państwa jak również Państwa najbliższych. Zapewnimy Państwu na nowo komfort we własnym mieszkaniu w którym będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie bez „nieproszonych lokatorów” i w pełni zdrowia.

dezynsekcja warszawa, ddd, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy,  cennik, deratyzacja, dezynfekcja, odpluskwianie warszawa

Po zabiegu otrzymają Państwo protokół higieny sanitarnej wraz z instrukcją, zaleceniami oraz opisem całej procedury dzięki czemu zyskają Państwo gwarancję skuteczności, bezpieczeństwo i wysoką skuteczność usług wraz z pisemną gwarancją na przeprowadzone zabiegi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, odpluskwiania!

Zobacz opinie na Facebooku Zobacz nas w akcji!