Zwalczanie kretów Warszawa

Oferujemy skuteczne zwalczanie kretów Warszawa. Pojawienie się tych szkodników w ogrodzie jest wyjątkowo uciążliwe. Drąży on w ziemi korytarze, tworząc kretowiska, a w czasie swoich działań niszczy korzenie roślin. Usuwanie kretów jest więc koniecznością, na którą uwagę zwracają szczególnie rolnicy, dla których bywają one przyczyną dużych strat również materialnych.

Oczywiście można próbować likwidować krety na własną rękę, jednak jeśli jest ich dużo, mogą pojawić się trudności. Przeciąganie się całego procesu naraża nas na większe straty w ogrodzie, w związku z tym, zdecydowanie najlepszą opcją jest skorzystanie z usług firmy, takiej jak nasza, która profesjonalnie i sprawnie przeprowadzi likwidacje kretów w Warszawie.

Deratyzacja kretów w Warszawie

Deratyzacja kretów wiąże się często z zastosowaniem różnych środków chemicznych. Ich zadaniem może być zarówno odstraszanie szkodników, jak i ich całkowite unieszkodliwienie. Konieczne jest również zniszczenie kopców. Prawidłowe i dokładne przeprowadzenie likwidacji kretów pozwala zapomnieć o ich obecności w ogrodzie na długo. Jednak mimo wszystko przy sadzeniu roślin poleca się stosowanie środków o działaniu odstraszającym, aby skutecznie zapobiec ich pojawieniu się. Dzięki temu nasze plony będą odpowiednio chronione, a my będziemy mogli spokojnie spać.

Zwalczanie szkodników w naszej ofercie

Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem różnych szkodników. Wiemy, że nie tylko krety są w tej dziedzinie bolączką wielu osób. Dlatego proponujemy kompleksowe rozwiązania problemów. Z niektórymi szkodnikami poradzisz sobie samodzielnie, potrzebujesz jednak odpowiednich akcesoriów. Możesz oczywiście mieć problem z owadami, myszami, szczurami, czy kunami, dlatego sprawdź, co proponujemy w tym zakresie:

Zamów usługę!

CENNIK KRETA

Kopiec szt.

od 15,-
Cena za kopiec.

Zwalczanie kretów

od 300,-
liczymy za min. 20 szt. kopców

Dojazd

od 0,-
*na terenie Warszawy, poza 2 zł/km

Konsultacje na miejscu lub online

od 100 lub 50,-
*w ramach usługi konsultacje są gratis