Zwalczanie kun Warszawa

Zwalczanie kun jest koniecznością w miastach i na wsiach. Musimy stosować sposoby, które będą odstraszać te drapieżniki od naszych domów i ogrodów. Nawiedzają one hodowle kur, bażantów i gołębi. Prowadzą one bardzo aktywny, nocny tryb życia, często właśnie wtedy napadają na gołębniki, niszczą dachy domów, powodując duże szkody. Ich działalność w budynkach wiąże się dodatkowo ze znacznym hałasem, który może stać się bardzo uciążliwy dla ludzi.

Zwalczanie kun w Warszawie

Często pojawiającym się pytaniem jest cena zwalczania kun. Wszystko zależy m.in. od tego, czy zajmiemy się tym samodzielnie, czy też chcemy, aby firma przeprowadziła ten proces od początku do końca. Możemy zdecydować się jedynie o wypożyczeniu specjalnych klatek żywołownych lub zapłacić za pełną usługę. Ceny pozostają orientacyjne, gdyż przy dużej populacji szkodników, proces może zająć więcej czasu i wymagać większej ilości środków.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Deratyzacja kun w Warszawie jest jedną z naszych specjalności. Doradzamy naszym klientom, istnieje możliwość dojazdu do nich, a także przeprowadzenie pełnego procesu. Możesz zadzwonić i dopytać o dokładną ofertę w Twojej sytuacji. Ponadto oferujemy możliwość wypożyczenia klatek. Jeśli jednak masz problem z innymi szkodnikami, to w naszej ofercie zainteresują Cię:

Zamów usługę!

CENNIK KUNY

Zwalczanie kun

od 500,-
płatne z góry przelewem

Sam złap kunę - wypożyczenie klatki żywołownej

od 30,-
30 PLN za jedną klatkę, każdy rozpoczęty dzień

Dojazd

od 2,-
*za km

Konsultacje na miejscu lub online

od 100 lub 50,-
*w cenie usługi odłowu kun lub wypożyczenia klatki