Zwalczanie szczurów i myszy Warszawa

Deratyzacja na terenie Warszawy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Warto pamiętać, że zarówno sama Stolica, jak i jej okolice, chociaż mocno zurbanizowane, są również pełne różnego rodzaju gryzoni: szczurów (okolice stacji metra i stacji PKP, podziemia Centrum itp.), kun (przedmieścia), kretów i myszy. Usługi deratyzacyjne kierujemy zarówno do mieszkańców Warszawy, którzy walczą ze szkodnikami w swoich domach, jak również do administratorów biur i właścicieli lokali usługowych, spożywczych i gastronomicznych. Niszczenie gryzoni może być humanitarne. Zachęcamy do skorzystania z naszej fachowej wiedzy! Dysponujemy profesjonalnymi środkami deratyzacyjnymi i oferujemy bardzo konkurencyjne ceny.

Kiedy warto zastosować zwalczanie szczurów i myszy?

Deratyzacja w Warszawie może być usługą realizowaną w celach prewencyjnych, aby zapobiec inwazji gryzoni i innych szkodników. Jednak najczęściej zwalczanie szczurów w Warszawie, myszy, kun i innych gryzoni ma miejsce wtedy, kiedy szkodniki opanowały już dany teren. Odszczurzanie najlepiej jest rozpocząć jeszcze przed zauważeniem pierwszych śladów obecności zwierząt. Niemniej, dzięki naszym metodom możesz liczyć na skuteczność usługi niezależnie od czasu trwania żerowania gryzoni na danym terenie.

Zwalczanie szczurów i myszy w Warszawie – skorzystaj z naszej wiedzy

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że specjalista-deratyzator po dogłębnej analizie dopasuje odpowiedni środek zapobiegawczy, skuteczną trutkę lub inny odstraszacz. Zwalczanie szkodników w Warszawie to, między innymi:

  • zwalczanie kun – Warszawa i okolice,
  • zwalczanie szczurów – Warszawa i okolice,
  • zwalczanie kretów – Warszawa i okolice,
  • zwalczanie myszy – Warszawa i okolice.

Sprawdź nasze usługi: dezynsekcja Warszawa. Oferujemy skuteczne metody, bezpieczne preparaty i bardzo atrakcyjne ceny! Dojeżdżamy do klientów na terenie Warszawy i okolic. Do naszych specjalizacji zaliczamy:

CENNIK ZWALCZANIA GRYZONI

  • zwalczanie myszy – usługa + trutki + karmniki  + ewentualnie inne akcesoria (pułapki, chwytacze) od 240 PLN

  • zwalczanie szczurów – usługa + trutki + karmniki  + ewentualnie inne akcesoria (pułapki, chwytacze) od 240 PLN

  • zwalczanie kun – usługa + pułapki , klatki żywołowne od 550 PLN

  • zwalczanie kretów – usługa + trutki gazowe + ewentualnie inne akcesoria (pułapki, odstraszacze) od 400 PLN

Zamów usługę!

CENNIK MYSZY

Zwalczanie myszy

od 200,-
usługa + trutka + karmiki

Akcesoria

od 25,-
Pułapki, chwytacze, ukryte pułapki, karmniki

Konsultacje na miejscu lub online

od 100 lub 50,-
W ramach usługi konsultacje są w cenie

Dojazd

od 0,-
*na terenie Warszawy

CENNIK SZCZURY

Zwalczanie szczurów

od 200,-
usługa + trutki + karmniki

Akcesoria

od 45,-
Pułapki, chwytacze, karmniki.

Konsultacje na miejscu lub online

od 100 lub 50,-
*w ramach usługi konsultacje są gratis

Dojazd

od 0,-
*na terenie Warszawy, poza 2 zł/km

Zwalczanie kun Warszawa

Zwalczanie kun jest koniecznością w miastach i na wsiach. Musimy stosować sposoby, które będą odstraszać te drapieżniki od naszych domów i ogrodów. Nawiedzają one hodowle kur, bażantów i gołębi. Prowadzą one bardzo aktywny, nocny tryb życia, często właśnie wtedy napadają na gołębniki, niszczą dachy domów, powodując duże szkody. Ich działalność w budynkach wiąże się dodatkowo ze znacznym hałasem, który może stać się bardzo uciążliwy dla ludzi.

Zwalczanie kun w Warszawie

Często pojawiającym się pytaniem jest cena zwalczania kun. Wszystko zależy m.in. od tego, czy zajmiemy się tym samodzielnie, czy też chcemy, aby firma przeprowadziła ten proces od początku do końca. Możemy zdecydować się jedynie o wypożyczeniu specjalnych klatek żywołownych lub zapłacić za pełną usługę. Ceny pozostają orientacyjne, gdyż przy dużej populacji szkodników, proces może zająć więcej czasu i wymagać większej ilości środków.

Sprawdź inne usługi w naszej ofercie

Deratyzacja kun w Warszawie jest jedną z naszych specjalności. Doradzamy naszym klientom, istnieje możliwość dojazdu do nich, a także przeprowadzenie pełnego procesu. Możesz zadzwonić i dopytać o dokładną ofertę w Twojej sytuacji. Ponadto oferujemy możliwość wypożyczenia klatek. Jeśli jednak masz problem z innymi szkodnikami, to w naszej ofercie zainteresują Cię:

Zamów usługę!

Zwalczanie kretów Warszawa

Oferujemy skuteczne zwalczanie kretów Warszawa. Pojawienie się tych szkodników w ogrodzie jest wyjątkowo uciążliwe. Drąży on w ziemi korytarze, tworząc kretowiska, a w czasie swoich działań niszczy korzenie roślin. Usuwanie kretów jest więc koniecznością, na którą uwagę zwracają szczególnie rolnicy, dla których bywają one przyczyną dużych strat również materialnych.

Oczywiście można próbować likwidować krety na własną rękę, jednak jeśli jest ich dużo, mogą pojawić się trudności. Przeciąganie się całego procesu naraża nas na większe straty w ogrodzie, w związku z tym, zdecydowanie najlepszą opcją jest skorzystanie z usług firmy, takiej jak nasza, która profesjonalnie i sprawnie przeprowadzi likwidacje kretów w Warszawie.

Deratyzacja kretów w Warszawie

Deratyzacja kretów wiąże się często z zastosowaniem różnych środków chemicznych. Ich zadaniem może być zarówno odstraszanie szkodników, jak i ich całkowite unieszkodliwienie. Konieczne jest również zniszczenie kopców. Prawidłowe i dokładne przeprowadzenie likwidacji kretów pozwala zapomnieć o ich obecności w ogrodzie na długo. Jednak mimo wszystko przy sadzeniu roślin poleca się stosowanie środków o działaniu odstraszającym, aby skutecznie zapobiec ich pojawieniu się. Dzięki temu nasze plony będą odpowiednio chronione, a my będziemy mogli spokojnie spać.

Zwalczanie szkodników w naszej ofercie

Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem różnych szkodników. Wiemy, że nie tylko krety są w tej dziedzinie bolączką wielu osób. Dlatego proponujemy kompleksowe rozwiązania problemów. Z niektórymi szkodnikami poradzisz sobie samodzielnie, potrzebujesz jednak odpowiednich akcesoriów. Możesz oczywiście mieć problem z owadami, myszami, szczurami, czy kunami, dlatego sprawdź, co proponujemy w tym zakresie:

Zamów usługę!