fbpx

KRYPTONIM MISJI: P.R.U.S.A.T.O.R.

dezynfekcja, dezynfekcja warszawa, dezynsekcja, deratyzacja, dezynsekcja warszawa, deratyzacja warszawa, odpluskwianie, odpluskwianie warszawa, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy, zwalczanie pluskwy, zwalczanie pluskwy domowej, zwalczanie pluskwy warszawa, zwalczanie szkodników, zwalczanie insektów, zwalczanie owadów, zwalczanie owadów Warszawa, zwalczanie insektów Warszawa, zwalczanie szkodników Warszawa

Specjalizacją naszej firmy są profesjonalne usługi DDD czyli dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja jak również specjalistyczne konsultacje online.

Usługi zwalczania szkodników wykonujemy od 1999r. dzięki czemu jako firma DDD mamy odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje, rekomendacje oraz osobiście sprawdzone środki owadobójcze, gryzoniobójcze i sprzęt.

Obecnie działamy w Warszawie i jej okolicach, na terenie województwa mazowieckiego oraz duże obiekty i powierzchnie na terenie całej Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Wszystkie nasze usługi DDD są wykonywane z wysoką dokładnością, skutecznością i uprzejmością specjalistów, którzy postarają się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.

Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych oraz małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny ze względu na miejsce, warunki oraz charakter branży w danym lokalu dlatego wykonanie usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji może się różnić względem danej branży.

Przeczytaj o metodach Zobacz ofertę! Zobacz opinie na FB

HISTORIE I PRZEŻYCIA INNYCH KLIENTÓW

prusator opinie, prusator opinie klientów, zwalczanie pluskiew warszawa, pluskwy warszawa, zwalczanie szczurów warszawa, zwalczanie prusaków warszawa, zwalczanie karaluchów warszawa, zwalczanie myszy warszawa

„Jakiś czas temu zauważyłem, że coś mi się zalęgło i się zaniepokoiłem, bo nigdy nie miałem z takim czymś osobiście do czynienia. Kolega polecił mi Prusator, więc się natychmiast z kontaktowałem.Świetny kontakt i pełny profesjonalizm, ponieważ gdy opisałem problem pracownicy od razu wiedzieli z jakimi szkodnikami mam problem.Cenowo mnie zachęcili, więc zamówiłem ich usługę i naprawdę jestem z nich mega zadowolony, bo od parunastu dni nie zauważyłem żadnych szkodników. Wysoka jakość i skuteczność jak najbardziej przekonała mnie i już wiem, że jak będę miał problem to na pewno zgłoszę się po pomoc do Prusator.”

Radosław L.

„Jeżeli masz te wstrętne czarne wąsate przebrzydłe szkodniki to nie wahaj się ani chwili, oni zrobią z nimi porządek. Wreszcie zniknęły mi z oczu. Świetny kontakt z firmą. Robią to przede wszystkim skutecznie bardzo skutecznie a oto chodzi, polecam.”

Ryszard K.

„Wysoka jakość świadczonych usług w naprawdę przystępnej dla klienta cenie! Po procesie dezynsekcji szkodniki zostały wytępione z mojego garażu. Pracownicy byli bardzo poważnie zaangażowani w to co robili.”

Tomek P.

„Odpisują na maile nawet w weekend. Umówiłem się na ten sam dzień, przyszedł sympatyczny człowiek, który zrobił wrażenie nie tylko fachowca, ale jeszcze pasjonaty. Powiedział skąd się bierze to paskudztwo, jak je można zlikwidować i jak to w praktyce będzie wyglądało. Polecam.”

Tomasz K.

„Mieszkanie w bloku 10 piętrowym z zsypem na klatce nie jest do końca takie piękne. Stosowałem różne środki typu “Globol” nie przynosiło to dobrych rezultatów, ale Panowie stosują bardzo dobry środek, już po 2 dniach wszystko pozdychało i mam święty spokój przez ponad 4 miesiące 🙂

Zasłużony Pozytyw 🙂 ”

Krzysztof K.

NASZE CERTYFIKATY

Środki służące do dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji posiadają odpowiednie pozwolenia Ministerstwa Zdrowia i Opieki Zdrowotnej (MZiOS) oraz atesty Państwowego Zakładu Higieny (PZH).

Jednak najbardziej istotnym jest fakt, że nasi specjaliści posiadają aktualne certyfikaty oraz odpowiednie kwalifikacje dzięki licznym szkoleniom zewnętrznym, a to z kolei gwarantuje Państwu najwyższą jakość, skuteczność usług z dbałością o bezpieczeństwo Państwa jak również Państwa klientów i najbliższych.

Zobacz opinie na Facebooku Zobacz nas w akcji!

BEZPIECZNE ŚRODKI I SPRAWDZONE METODY

Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia dla nas jak i dla większości naszych klientów dlatego mogą być Państwo pewni i spokojni o swoje dzieci, osoby starsze czy też zwierzęta domowe (kot, pies oraz inne zwierzaki).

Sprzęt, który wykorzystujemy w pracy to sprawdzone i najnowsze urządzenia stosowane w dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz odpluskwianiu.

bezpieczne dla dzieci, bezpieczne dla zwierząt, bezpieczne dla osób starszych, bezpieczne dla ludzi, bezpieczne dla alergików, bezpieczne dla kota, bezpieczne dla psa, bezpieczne dla chorych, bezpieczne dla kobiet w ciąży, bezpieczne dla chorych, dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, odpluskwiania, warszawa, zwalczanie insektów, zwalczanie szkodników, zwalczanie owadów

Gwarantem najwyższej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa są stosowane przez nas przetestowane środki (bezpieczne dla dzieci, zwierząt domowych, alergików, kobiet w ciąży, chorych i osób starszych).

Wszystkie wykorzystywane przez nas środki mają pozwolenia Ministerstwa Zdrowia i Opieki Zdrowotnej (MZiOS), atesty Państwowego Zakładu Higieny (PZH), a także atesty Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej (MRiGŻ) i są stosowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Bardzo ważna dla nas jest ochrona zdrowia, żywności i środowiska dlatego używamy odpowiednich środków technologicznych, aby działać skutecznie jak i bezpiecznie.

Przeczytaj o metodach Zobacz porady