ZWALCZANIE MRÓWEK

Samodzielne zwalczanie mrówek nie jest tak proste, jak może się wydawać osobie, która po raz pierwszy zmaga się z inwazją owadów w domu czy firmie. Insekty potrafią mocno sfrustrować każdego, kto chce się ich pozbyć domowymi sposobami. Zwalczanie mrówek w domu i ogrodzie stanowi wyzwanie ze względu na to, że owady te cechuje spora odporność na różne środki oraz sprawność w tworzeniu kolejnych kolonii. Specyfiki do usuwania insektów proponowane w sklepach nie są w stanie poradzić sobie z całym mrowiskiem. Zwalczają jedynie mrówki przebywające na zewnątrz gniazda. Dlatego jeśli nie chcesz marnować czasu i pieniędzy na nieprzynoszącą efektów walkę z owadami, skontaktuj się z nami już dziś. Zadbaj o komfort swój i swoich bliskich, zlecając usługę dezynsekcyjną.

Zwalczanie mrówek – pozbądź się skutecznie kolonii owadów!

Prusator to firma, dla której zwalczanie mrówek w Warszawie jest codziennością. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy zapewnić skuteczną dezynsekcję owadów w domu, mieszkaniu, siedzibie firmy, restauracji, hotelu, szkole, magazynie czy zakładzie przetwórstwa spożywczego. Likwidacja mrówek jest ważna, ponieważ owady te często zanieczyszczają produkty i przenoszą choroby bakteryjne i wirusowe. Aby zabezpieczyć żywność przed skażeniem, a ludzi przed chorobami przenoszonymi przez mrówki, konieczne jest jak najszybsze pozbycie się insektów.

Prusator jako firma zwalczająca mrówki proponuje eliminację owadów z wykorzystaniem żelowania, oprysku lub zamgławiania ULV. Do pozbycia się całej kolonii insektów z zastosowaniem metody żelowej dochodzi po kilkunastu dniach. Dezynsekcja mrówek z pomocą żelowania, zamgławiania lub oprysku odznacza się skutecznością i wygodą oraz jest bezpieczna dla ludzi.

Obecność owadów w domu, ogrodzie, firmie czy zakładzie utrudnia Ci funkcjonowanie? W takim razie nie czekaj – dezynsekcja przeprowadzona przez Prusatora to rozwiązanie, dzięki któremu uwolnisz się od plagi insektów.

Zamów usługę!

CENNIK MRÓWEK

Żelowanie

od 200,-
gwarancja do 3 miesięcy

Oprysk lub Zamgławianie ULV

od 200,-
gwarancja do 3 miesięcy

Łączona (Żelowanie+Spray)

od 250,-
gwarancja do 3 miesięcy

Gwarancja do 3 miesięcy

od 0,-
zabieg gratis podczas gwarancji