ZWALCZANIE MYSZY

Deratyzacja myszy często okazuje się niezbędna w wielu budynkach. Oferujemy zwalczanie gryzoni z zastosowaniem środków chemicznych, fizycznych oraz biologicznych. Do najpopularniejszych metod zalicza się: zatruty pokarm i pułapki. Gryzonie, w tym właśnie myszy mogą przenosić wiele groźnych dla ludzi chorób zakaźnych, w związku z tym, ich skuteczne pozbycie się jest bardzo ważne.

Deratyzacja myszy w domu

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena deratyzacji myszy w domu. Wszystko uzależnione jest od kilku czynników. Powierzchni, którą musi objąć deratyzacja, miejsca, czy zastosowanej metody. Zwalczanie myszy jest koniecznością, gdyż poza chorobami mogą one również doprowadzać do skażenia żywności, poprzez pozostawianie odchodów. Nie można również pominąć różnego rodzaju uszkodzeń i usterek, które powodują poprzez podgryzanie. Są one więc groźnymi dla nas szkodnikami.

Zwalczanie myszy w Warszawie

Myszy pojawiają się nie tylko na wsiach, ale również w wielu budynkach w dużych miastach. Dlatego firmy takie jak nasza działają nawet w największych metropoliach. Deratyzacja myszy w Warszawie przeprowadzana jest przez nas z wykorzystaniem m.in. trutek, karmników i chwytaczy. Pułapki rozstawiamy w miejscach, gdzie pojawiają się myszy, dzięki temu w krótkim czasie udaje się ograniczyć ich liczebność, a w konsekwencji całkowicie zwalczyć.

Inne usługi w naszej ofercie

Deratyzacja stanowi jedynie jeden z elementów naszej oferty. Doskonale wiemy, że często w domach i innych budynkach pojawia się problem z innymi szkodnikami, robactwem. Jeśli właśnie z nimi się borykasz, to sprawdź nasze usługi w zakresie: dezynsekcja Warszawa. Gwarantujemy indywidualne podejście do problemu, a także możliwość konsultacji. Na terenie stolicy dojeżdżamy do klientów bezpłatnie. Na nas możesz liczyć i z pewnością w krótkim czasie pozbędziesz się problemu.

Zamów usługę!

CENNIK MYSZY

Zwalczanie myszy

od 200,-
usługa + trutka + karmiki

Akcesoria

od 25,-
Pułapki, chwytacze, ukryte pułapki, karmniki

Konsultacje na miejscu lub online

od 100 lub 50,-
W ramach usługi konsultacje są w cenie

Dojazd

od 0,-
*na terenie Warszawy