ZWALCZANIE GRYZKÓW

Zwalczanie gryzków to jedna z usług proponowanych przez Prusatora. Niestety bardzo trudno jest wytępić insekty samodzielnie, nie dysponując specjalistyczną wiedzą dotyczącą dezynsekcji. W związku z tym, jeśli zmagasz się z inwazją gryzków, nie czekaj dłużej, ale skontaktuj się z profesjonalistami. Skuteczne zwalczanie gryzków w Warszawie to nasza praca, w którą jesteśmy w pełni zaangażowani. To dzięki niej klienci Prusatora nieefektywnie walczący z plagą insektów odzyskują dawno utracony i bezcenny spokój.

Zwalczanie gryzków w Warszawie

Gryzki mają niewielkie, liczące do około 2 mm długości, brązowe, żółte lub szare i delikatnie spłaszczone ciało. Niektóre z nich posiadają skrzydła, jednak nie wykorzystują ich do latania. Ze względu na to, że gryzki są wyjątkowo małe i ukrywają się w ciasnych szczelinach, niełatwo jest je od razu dostrzec we własnym domu. W związku z tym często zdarza się, że ekipa Prusatora musi zmierzyć się z plagą insektów. Dopiero bowiem wówczas, gdy gryzki się rozmnożą, właściciel mieszkania czy firmy zauważa ich nieprzyjemną obecność.

Jeśli podejrzewasz, że w danym obiekcie mogły zalęgnąć się insekty, sprawdź wilgotne i ciemne zakamarki w kuchni, łazience, piwnicy i na poddaszu. Zajrzyj pod listwy przypodłogowe i w okolice odpływów kanalizacyjnych. Cena za zwalczanie gryzków to inwestycja w odzyskanie komfortu, który powinniśmy przecież odczuwać, przebywając we własnym domu. Decydując się na pozbycie się owadów z pomocą Prusatora, nie wydasz niepotrzebnie pieniędzy na zakup nieskutecznych specyfików. Zwalczanie gryzków przeprowadzamy z użyciem zamgławiania ULV lub oprysku. Są to bezpieczne dla ludzi metody, dzięki którym obecność insektów w pomieszczeniu i związane z nią negatywne emocje pozostają tylko wspomnieniem. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalna dezynsekcja, zapraszamy do kontaktu!

Zamów usługę!

CENNIK GRYZKI

Zwalczanie gryzków

od 200,-

Gwarancja do 3 miesięcy

od 0,-
zabieg gratis podczas gwarancji

Dojazd

od 0,-
*na terenie Warszawy

Protokół pozabiegowy

od 0,-
na miejscu dla zainteresowanych