DEZYNSEKCJA PLUSKWY

Jeżeli interesuje Cię skuteczna dezynsekcja pluskwy – cena takiej usługi nie zawsze będzie stała. Wiele zależy od wielkości pomieszczeń, wybranej metody dezynsekcji, a także liczebności plagi pasożytów. Dbamy o to, aby dezynsekcja pluskwy była jak najmniej uciążliwa, szybka, dyskretna i skuteczna. Chociaż likwidacja owadów zazwyczaj nie kończy się na pierwszej wizycie (wynika to z okresu wylęgania larw) – dbamy o najwyższa skuteczność działań i dajemy na nie gwarancję!

Dyskretna dezynsekcja pluskwy Warszawa – zaufaj profesjonalistom

Wbrew pozorom plaga pluskiew nie jest domeną miejsc mniej cywilizowanych, gdzie nie zachowuje się odpowiedniej czystości i higieny. Pluskwy to groźne dla zdrowia pasożyty, które szczególnie lubią przebywać w pobliżu człowieka. Duże metropolie, komunikacja miejska (metro), hotele, przedszkola, żłobki, większe skupiska ludzi – to tylko kilka z wielu miejsc, z których można bardzo łatwo przynieść ze sobą pluskwy.

Pluskwy bardzo szybko opanowują nowe miejsce, w którym się znalazły. Do zwiększenia populacji wystarczy im tylko ciepłe, suche i ciemne miejsce. To właśnie dlatego ich gniazda najczęściej zlokalizowane są w takich miejscach jak np. szczeliny kanapy, spód i wnętrze materaca, szczeliny w meblach, tapetach itp. Jeżeli na swoim ciele znajdujesz swędzące charakterystyczne ugryzienia, które skupione są zwykle w linii prostej, być może i Tobie będzie potrzebna dezynsekcja pluskwy – cena usługi w Prusator będzie uzależniona od rodzaju zastosowanej metody.

Dezynsekcja pluskwy Warszawa – cena i metody likwidacji owadów

Oferujemy usuwanie pluskiew w Warszawie i okolicach. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i rekomendowanych w branży środkach biobójczych. Na pluskwy świetnie działa również ozonowanie, które nie tylko skutecznie likwiduje dorosłe osobniki, jaja i larwy, ale również dezynfekuje wszystkie powierzchnie. W Prusator sięgamy wyłącznie po najnowocześniejsze, sprawdzone metody:

  • fumigację, która polega na zadymieniu pomieszczeń specjalnymi środkami biobójczymi. Wykorzystujemy profesjonalne foggery na pluskwy, które świetnie sprawdzą się jako metoda uzupełniająca opryski.
  • opryski z wykorzystaniem profesjonalnych koncentratów biobójczych, które umożliwiają docieranie ze środkiem we wszelkie szczeliny i zakamarki (czego nie da się osiągnąć przy wykorzystaniu fumigacji).
  • ozonowanie – usługa polegająca na kompleksowym ozonowaniu pomieszczenia. Ozon to lotny gaz, który skutecznie usuwa wszelkie patogeny, zarazki, bakterie, brzydkie zapachy oraz owady i inne szkodniki. Do ozonowania wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Dbamy o najwyższe bezpieczeństwo całego procesu, dzięki czemu nie musisz martwić się o ewentualną toksyczność ozonu.

Ceny usług są uzależnione od powierzchni poddawanych dezynsekcji, wybranej metody zwalczania pluskiew, a także liczebności plagi. Przy wyborze specjalistów świadczących usługi dezynsekcji radzimy nie sugerować się ceną, ponieważ firmy oferujące droższe metody dezynsekcyjne zazwyczaj wykonują czynności dokładniej i wykorzystują do zwalczania szkodników więcej substancji czynnych. To gwarancja skuteczności.

Pluskwy. Zwalczanie Warszawa i okolice

Prusator to firma działająca w branży od 2000 r. Działamy Skutecznie, Bezpiecznie i Dyskretnie. Wykorzystujemy środki bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Likwidacja pluskiew w Warszawie nie musi być problematyczna! Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozbądź się niechcianych insektów ze swojego domu. Zachęcamy do kontaktu!

Poza zwalczaniem pluskiew, w ofercie Prusator znajdziesz również usługi takie, jak:

Zamów usługę!