MY W MEDIACH…

Superstacja TV: Wideoreportaż pt. „Pluskwy nie dają spać mieszkańcom. Lokatorzy bezskutecznie proszą o pomoc.” – film dostępny powyżej!

Wprost: Artykuł pt. „Stwierdza się pogryzienia w kinach. Pluskwy problemem Warszawy?

Na Temat: Artykuł pt. „To prawdziwa inwazja pluskiew. Możesz przywieźć je z wakacji, zabrać z pociągu, ale z domu prędko ich nie wyrzucisz

Tu Stolica: Artykuł pt. „Pluskwy atakują!

Newsweek: Skan artykułu pt. „Szczury w natarciu” z gazety nr 30/2015 20-26.07.15r. (zobacz PDF)

Metro: Artykuł pt. „Najpierw szczury, teraz karaluchy? „Jest ich coraz więcej” skarżą się warszawiacy

Metro: Artykuł pt. „Szczur to wróg numer 1 człowieka. W których dzielnicach jest ich najwięcej w Warszawie? Jak sobie z nimi radzić?

Zobacz opis przygotowań! Zobacz nasz kanał filmowy!

NASZE CERTYFIKATY

Nasi specjaliści posiadają aktualne certyfikaty, odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie dzięki licznym szkoleniom zewnętrznym. Dodatkowo wysoka ilości przeprowadzonych zabiegów przez lata daje duże doświadczenie, a to z kolei gwarantuje Państwu najwyższą jakość, skuteczność usług z dbałością o bezpieczeństwo Państwa jak również Państwa najbliższych czy też w przypadku firm klientów.

Przed lub po zakończonym zabiegu otrzymają Państwo protokół higieny sanitarnej wraz z instrukcją, zaleceniami i opisem całej procedury dzięki czemu zyskają Państwo gwarancję jakości, bezpieczeństwo i wysoką skuteczność usług wraz z pisemną gwarancją!

Zobacz opinie na Facebooku Zobacz nas w akcji!