ZWALCZANIE WIRUSÓW

Zwalczanie wirusów jest procesem skomplikowanym, który wymaga specjalistycznej wiedzy, profesjonalnych środków i dostępu do nowoczesnych maszyn i akcesoriów rozpylających. Najskuteczniejszym sposobem na zwalczanie wirusów jest zastosowanie odpowiedniego preparatu o szerokim spektrum działania. W Prusator korzystamy z rozwiązań, które już po pierwszym wykonaniu oprysku lub zamgławiania zabijają wszystkie chorobotwórcze patogeny. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług.

Zwalczanie wirusów w Prusator!

Zwalczanie wirusów może być przeprowadzone w domu, mieszkaniu, lokalu usługowym i w obiektach użyteczności publicznej (np. przychodniach). Chemiczne zwalczanie wirusów w okresie zwiększonej zachorowalności na sezonowe wirusy przeziębienia i grypy ma szczególne znaczenie dla zdrowia! Dezaktywowane wirusy nie mają szans na namnażanie i tracą zdolność do infekowania żywych organizmów.

Profesjonalne środki do zwalczania wirusów

Poza wykorzystaniem profesjonalnych maszyn i akcesoriów do rozprowadzania środków główną funkcję w zwalczaniu wirusów spełnia skuteczny preparat do dezynfekcji. Aby wszelkie chorobotwórcze patogeny zostały zlikwidowane, należy pozwolić substancji aktywnej zawartej w środku do oprysków na spokojne działanie. Dlatego podczas zwalczania wirusów w pomieszczeniach zawsze prosimy o opuszczenie powierzchni poddawanych dezynfekcji. Środki, które wykorzystujemy podczas zwalczania wirusów, skutecznie niszczą kapsyd. To osłonka ochronna wirusa, która zawiera jego materiał genetyczny. Gdy kapsyd zostaje zniszczony, wirus traci możliwość do namnażania i staje się unieczynniony.

Planujesz profesjonalnie odkazić swój dom lub mieszkanie? A może chcesz zamówić zwalczanie wirusów w przedszkolu, żłobku lub przychodni? Sprawdź pełną ofertę Pulsator i skontaktuj się z nami:

Zabieg zwalczanie wirusów:

  • metoda opryskowa od 200 PLN

  • zamgławianie ULV od 200 PLN

Zamów usługę!