ZWALCZANIE DROBNOUSTROJÓW

Zwalczanie drobnoustrojów to szereg metod, które pozwalają skutecznie pozbyć się niebezpiecznych mikroorganizmów z pomieszczeń, samochodów i innych miejsc. Wiele na ten temat, jako społeczeństwo nauczyliśmy się w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Jednak nie tylko takie zagrożenie można zwalczać. W wielu szczególnie starych mieszkaniach, taki zabieg może okazać się trafiony, zanim się do niego wprowadzimy.

Metody zwalczania drobnoustrojów

Istnieją liczne metody zwalczania drobnoustrojów, które stosuje się w Warszawie i innych miastach. Oczywiście o wyborze konkretnej często decydujemy na podstawie ceny. Stosuje się m.in. popularne i bardzo skuteczne ozonowanie. Do najpopularniejszych sposobów usuwania drobnoustrojów w Warszawie zalicza się: zamgławianie ulv oraz metodę opryskową. Ich wykorzystanie pozwala na oczyszczenie powierzchni, z zanieczyszczeń, które są dla nas niewidoczne. Co jednak istotne, mogą stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. Dlatego warto z nimi walczyć.

Dezynfekcja obejmuje czyszczenie powierzchni i całych pomieszczeń. Można wykorzystać do tego ozon, a także światło UV, czy specjalne środki chemiczne. Wybór odpowiednich rozwiązań zależy od tego, na jakie koszty się decydujemy oraz odpowiedzi na pytanie, co będzie najlepsze dla danego pomieszczenia. Warto więc zapytać ekspertów z naszej firmy, jakie rozwiązanie najlepiej się sprawdzi i będzie najskuteczniejsze.

Inne usługi zwalczania szkodników, jakie oferujemy

Wiemy, że w budynkach mieszkalnych i usługowych poza drobnoustrojami mogą pojawiać się również szkodniki. Nie zawsze wystarczy więc dezynfekcja. Trzeba również sięgnąć po inne metody, które pozwolą na ich trwałe pozbycie się. W związku z tym nasza oferta oferuje szeroki zakres ich zwalczania. Jeśli pojawił się u Ciebie taki problem, to koniecznie sprawdź:

Zabieg zwalczanie drobnoustrojów:

  • metoda opryskowa od 150 PLN

  • zamgławianie ULV od 150 PLN

Zamów usługę!