ZWALCZANIE SZCZURÓW

Odszczurzanie jest koniecznością w wielu dużych miastach. Mimo iż często kojarzymy te gryzonie ze wsią i stodołami, to jednak bardzo często można je spotkać w dużych miastach. Nie tylko w piwnicach, ale często również na ulicach czy w śmietnikach, czy za lokalami gastronomicznymi, gdzie do koszy trafiają resztki żywności. Zwalczanie szczurów w Warszawie można określić jako codzienność. Pojawiają się one w wielu miejscach, a często sami sposobem zaśmiecania i dbania o niepozostawianie resztek.

Deratyzacja szczurów w Warszawie

Często przewija się pytanie, jak jest cena deratyzacji szczurów. Oczywiście koszta uzależnione są od tego, czy chcemy zająć się tym samodzielnie i jedynie zakupić odpowiednie akcesoria, czy jednak stawiamy na profesjonalną firmę, która zajmie się całym procesem i pozbędzie szkodników z danego miejsca. Warto pamiętać, że odszczurzanie w Warszawie, jak i każdym innym mieście jest niezbędne, gdyż gryzonie te mogą przenosić groźne choroby i powodować zniszczenia. Często również zanieczyszczają naszą żywność odchodami. Deratyzacja wykorzystuje pułapki, chwytacze i karmniki.

Inne usługi w naszej ofercie

Oferujemy profesjonalną pomoc w zwalczaniu szczurów, możemy zająć się w pełni tym zadaniem, lub jedynie sprzedaż Ci odpowiednie akcesoria, które w tym celu wykorzystasz. Jednak nasza oferta jest znacznie szersza. Jeśli masz problem z innymi szkodnikami, to koniecznie sprawdź, również naszą propozycję w zakresie:

Pamiętaj, że szkodniki mogą wyrządzić wiele szkód w Twoim domu, ogrodzie, czy wśród zwierząt, które hodujesz. Jeśli więc zauważysz ich obecność, to koniecznie musisz podjąć odpowiednie działania. W przeciwnym razie z czasem będzie ich coraz więcej. Warto również zastosować różne sposoby odstraszania szkodników, aby jak najlepiej się chronić.

Zamów usługę!

CENNIK SZCZURY

Zwalczanie szczurów

od 200,-
usługa + trutki + karmniki

Akcesoria

od 45,-
Pułapki, chwytacze, karmniki.

Konsultacje na miejscu lub online

od 100 lub 50,-
*w ramach usługi konsultacje są gratis

Dojazd

od 0,-
*na terenie Warszawy, poza 2 zł/km