Jeżeli myślisz, że stolica Polski jest wolna od tych gryzoni to nie masz racji. Podobnie jak inne wielkie miasta – Warszawa zmaga się z plagą szczurów. Dlatego bardzo ważne jest, by znaleźć firmę, która skutecznie zajmie się deratyzacją.

Eksperci alarmują, że szczury potrafią przejść w ciągu jednej nocy nawet siedem kilometrów. Wyobrażacie sobie? Jeszcze bardziej niepokojąca jest informacja, że para tych gryzoni potrafi wydać na świat nawet do tysiąca sztuk potomstwa. To prawdziwa armia! Te informacje powinny uświadomić Wam jak ważne jest zwalczanie szczurów w Warszawie. Tak, by stolica Polski nie stała się centrum tych gryzoni.

Twój sojusznik w walce ze szczurami to my!

Gryzonie coraz częściej pojawiają się w okolicach naszych domów. Możemy je spotkać na ulicach Warszawy i w stołecznych parkach. Ale najbardziej powinni się niepokoić ich obecnością zarządcy i lokatorzy budynków mieszkalnych. Dlatego nie ma co zwlekać. Waszym sojusznikiem w zwalczaniu szczurów na pewno będzie nasza firma, która świadczy swoje usługi od wielu lat między innymi w Warszawie i okolicy stolicy. Zajmujemy się deratyzacją, dezynfekcją i dezynsekcją stosując nowoczesne, skuteczne i bezpieczne metody. Zachowujemy przy tym dyskrecje, co niezmiernie ważne w przypadku, gdy jej klientem jest klient indywidualny, restauracja, pub czy hotel, troska o reputację jest niezmiernie ważne, a wiadomo jak kojarzą się gryzonie w lokalu…

O skuteczną deratyzację muszą dbać też właściciele magazynów, gdzie szczury mogą spowodować bardzo duże szkody materialne.

Jak działamy podczas zwalczania gryzoni?

Do zwalczania szczurów, myszy i innych gryzoni w Warszawie i okolicach wykorzystujemy przede wszystkim trutki pokarmowe umieszczone w specjalnych karmnikach deratyzacyjnych, które po zjedzeniu powodują rozrzedzenie krwi u tych zwierząt, co z kolei doprowadza je do zawałów serca, szybki i bezbolesny zgon.

Stosujemy też pułapki na szczury i myszy, chwytacze gryzoni i klatki żywołowne. Nasi specjaliści używają do zwalczania szczurów trutek pokarmowych w postaci pasty w saszetkach, kostek i bloczków woskowych oraz gryzków. W ich składzie znajdują się świetnie dobrane substancje wabiące, które są wysoko zbożowe oraz zawierają tłuszcz dzięki czemu są odporne na wilgoć, a przy tym pozostają nadal przez długi czas atrakcyjne dla szczurów i myszy. Poprzez zastosowanie trutek wysokiej jakości (nie w granulacie) deratyzacja jest bardzo skuteczna i stosunkowo szybka. Zwłaszcza, że trutki jednodawkowe działają nawet przy pobraniu przez gryzonie niewielkiej dawki (1-3 gramy). Na tę efektywność zwracają właśnie uwagę nasi klienci. 

Dodatkowe metody wspomagania walki ze szczurami

Podczas deratyzacji korzystamy z różnych akcesoriów tj. karmniki deratyzacyjne, pułapki, chwytacze i klatki które pozwalają na monitorowanie obecności tych gryzoni. Pomagają także w przyśpieszeniu efektów naszego działania, ochraniają domowe zwierzęta (koty, psy) oraz dzieci, które przez przypadek mogłyby zetknąć się ze środkami na szczury i myszy. Natomiast te akcesoria to wykluczają poprzez swoją budowę i opatentowane blokady.

Jak nie przeprowadzać deratyzacji szczurów?

Pamiętajcie, że przy zwalczaniu gryzoni nie warto oszczędzać. Tanie środki, trutki pokarmowe na gryzonie nie działają skutecznie w szczególności te w formie granulatu, ale też zależy to od stężenia substancji czynnych zawartych w trutce. Trudno nimi zwabić szczury, a ich działanie trwa zbyt długo lub nie skutkuje w ogóle. Dodatkowo narażeni będziecie na nieprzyjemny zapach rozkładających się zwłok tych zwierząt. Tymczasem produkty stosowane przez nas mają w składzie środki mumifikujące, które powodują, że procesy gnilne są przyśpieszone i nie powodują, aż tak nieprzyjemnych zapachów. Substancje mumifikujące zaczynają działać po ok. 7 dniach od zgonu gryzonia.

Obowiązkowa deratyzacja w Warszawie!

Co ważne deratyzacja w stolicy jest obowiązkowa i właściciele nieruchomości muszą ją przeprowadzić wiosną (kwiecień – maj) i jesienią (listopad – grudzień). Warto, więc skorzystać z pomocy fachowców, którzy wiedzą jak walczyć ze szczurami i innymi gryzoniami oraz mają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Nasza firma to najlepszy sojusznik w deratyzacji w Warszawie i okolicach stolicy.

Zapraszamy do kontaktu.