Oprysk szczegółowy na pluskwy domowe, prusaki, karaluchy, mole, rybiki, gryzki, szubaki. Czym się charakteryzuje?

Oprysk (inaczej wylewanie, metoda kontaktowo-żołądkowa, kropelkowa) – metoda polega na rozprowadzeniu cieczy roboczej (koncentratu biobójczego o odpowiednim stężeniu wraz z wodą) w miejscach i na powierzchniach występowania danego owada za pomocy manualnych wysokojakościowych opryskiwaczy ciśnieniowych. Metoda stosowane na większość owadów tj: pluskwy, prusaki, karaluchy, mrówki, pchły, mole, rybiki, gryzki, psotniki, szubaki, muchy jak również inne owady).

 

Opryskiwanie szczegółowe ma na celu zwilżenie powierzchni poprzez substancję aktywną, biobójczą, gdzie dane owady występują (siadają biegają). Preparaty wykorzystywane przez nas w dezynsekcji opryskowej posiadają właściwości kontaktowo-żołądkowe. Po wyschnięciu preparatów, odparowaniu wody, zostają na powierzchniach substancje owadobójcze zamknięte w mikrokapsułkach (widoczne tylko pod mikroskopem elektronowym), jeśli owad będzie miał kontakt z tym miejscem (usiądzie, przepełznie bądź przejdzie), w tym momencie mikrokapsułki pękają i substancje biobójcze przyklejają się do “ciała” owada, co lepsze jeśli ma kontakt z innymi owadami przenosi również truciznę na inne owady. Często preparaty osiadają się również na odnóżach owadów, dzięki czemu podczas posiłku aplikują sobie również środki biobójcze prosto do żołądka. Owad ginie w ciągu kilku godzin od kontaktu z substancją owadobójczą, zazwyczaj w ciągu 1- 8 godz, w zależności od użytych środków i ich stężenia. Oprysk szczegółowy cechuje szybkość uzyskanych efektów po wykonanym zabiegu, pierwsze efekty biobójcze są widoczne nawet w ciągu 2-3 godzin.  Dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułek preparaty utrzymują dłuższe działanie (od 2 tyg. do 4 tyg. w zależności od temperatury, wilgotności i rodzaju spryskanych powierzchni). Po tym czasie są ulegają biodegradacji.

 

Obecnie oprysk szczegółowy uważa się za skuteczną metodę na pluskwy domowe ( przy tym metoda bardzo ekonomiczna i krótka w porównaniu z wymrażaniem pluskiew do -68 °C czy wygrzewaniem mieszkania do +60 °C, które kosztują od 1500 zł do 3000 zł i trwają nawet do 20-24 godz.). Oprysk szczegółowy realizowane przez nas jest bezpieczne nawet dla dzieci, zwierząt, alergików (bezpieczeństwo jest uzależnione od używanych substancji biobójczych i nie jest to uzależnione od stosowanej metody). Stosowane urządzania często są wyłącznie lepszym lub gorszym aplikatorem, stosowanych środków, skuteczność przy pluskwach zależna jest od dokładności zabiegów i jakości używanych środków.

Jednak najważniejszym elementem skuteczności jest…

Jednak najważniejszym elementem skuteczności jest dokładność wykonywanych zabiegów jak i same środki, w przypadku tanich zamienników (najczęściej dostępne dla ogółu w sklepach) środki po prostu nie działają bo pluskwy uodporniają się na środki chemiczne (2 gen.), dlatego często przy wyborze chemicznych środków stosuje się preparaty naprzemiennie, każdy zabieg realizowany jest inną substancja czynna. Przy osobie indywidualnej sprawia to, że bardziej opłaca się zamówić profesjonalne usługi dezynsekcji niż wydawać pieniądze na 3 różne preparaty biobójcze, których jest wiele w sprzedaży i często są:

 • niesprawdzone,
 • nieskuteczne,
 • używane w nieodpowiedni sposób,
 • używane przez nieodpowiednie urządzenia;

To skutkuje brakiem efektów w zwalczaniu szkodników tym bardziej pluskiew, które są bardzo odporne i skryte. Posiadamy wiedzę i doświadczenie dzięki czemu wiemy jakie preparaty są skuteczne i sprawdzone, niestety na rynku jest wiele preparatów, które po prostu obecnie nie działają, gdyż owady ewoluują i uodporniają się na te substancje.

 

Skąd się wzięły pluskwy domowe w moim mieszkaniu?

Pluskwy najczęściej niespostrzeżenie są przenoszone przez ludzi, najczęściej poprzez nocowanie w zainfekowanych miejscach o których nie mamy pojęcia. Często pluskwiaki niepostrzeżenie rozwijają się w naszych domach i gryzą nocą, a ich lokatorzy zazwyczaj bezskutecznie ciągle przeszukują łóżka, materace, szczeliny, mieszkania, często tracąc cenny czas i nie znajdując zupełnie nic. Często ludzie od początku obstawiają alergię, ugryzienia komara, ugryzienia pająka(?!), a dermatolodzy na widok śladów pogryzień pluskwy drapią się po głowie, zachodzą za głowę i w końcu dają diagnozę, niestety często dermatolodzy rozpoznają alergię skórną na proszek (lub coś innego dość popularnego), dość często diagnozą wśród klientów to również świerzb, co oczywiście nie jest prawdą.

Nie daj się zwieść

Jeśli pojawiają się na odsłoniętej części ciała (nieowłosione miejsca) 3-4 charakterystyczne ślady ugryzienia w linii lub trójkącie  wezwij  profesjonalistów od zwalczania pluskiew i pozbądź się problemu zanim będziesz musiał:

 • wyrzucać meble,
 • robić remont,
 • lub przeprowadzać się;

Często te operacje są kosztowne, ale i tak nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, w dodatku nie gwarantują pozbycia się pluskiew domowych.

Najczęstsze przypadki przeniesienie pluskiew:

 • nocleg w hotelach (nawet 4-5 gwiazdkowych) ,
 • nocleg w hostelach,
 • nocleg w schroniskach,
 • nocleg w szpitalach,
 • wakacje w egzotycznych krajach (ale nie tylko),
 • nocowanie gości, którzy mają problem z pluskwami,
 • transport mebli (podczas transportu wraz z nowymi meblami, gdyż często tym samym transportem są przewożone używane meble)
 • używane meble (kupione od kogoś lub często wzięte z pod śmietnika pod blokiem, ludzie często wyrzucają łóżka i inne meble, a inni je biorą do siebie przenoszą sobie również pluskwy, potem słyszy się w TV “…PLAGA PLUSKIEW W BLOKU NA BIELANACH…”), 
 • przechodzenie od sąsiadów pomiędzy mieszkaniami ( zdarza się bardzo rzadko, zalecamy uszczelnianie mieszkania – szczeliny, szpary przy rurach grzewczych itp.)
 • komunikacja miejska,
 • pociągi,
 • autobusy,
 • kino,
 • teatr,
 • i inne…(napiszcie w komentarzu skąd wy przynieśliście pluskwy)

 

Skutki uboczne pogryzień i ich wygląd:

 • czasem swędzą 3x razy bardziej niż skutki ugryzienia komara,
 • czasem w ogóle nie swędzą,
 • czasem duże ślady po ukąszeniach,
 • czasem małe ślady po ukąszeniach,
 • czasem ślady ugryzień utrzymują się tygodniami,
 • czasem ślady ugryzień znikają tego samego dnia;

Reakcja na pogryzienia pluskwy zależy tak naprawdę, od Nas i naszych genów. Pluskwa domowa podczas pogryzienia aplikuje nam substancje znieczulająco, rozrzedzające krew i te właśnie substancje powodują niechciane ślady pogryzień. Na pewno będzie to zaskoczeniem dla wielu jeśli napiszę, że ślady pogryzień pluskiew domowych nie występują u wszystkich pogryzionych osób. Zdarza się często, że pogryziona jest tylko jedna osoba z pary śpiącej w tym samym łóżku. Radość drugiego partnera jest zbyt wczesna ponieważ pluskwy gryzą wszystkich “równo”, ale nie u wszystkich występują ślady ugryzień i swędząca wysypka. Najczęściej jednak wygląda to tak jak na obrazku poniżej (na zał. zdjęciu są pogryzienia po ponad 15 pluskwach bo nocy to bardzo dużo tym bardziej, że pluskwy “zmieniają się”, nie potrzebują krwi codziennie, piją ją co 2-4 dni i wtedy wychodzą ze swoich kryjówek). Dlatego na początku i przy pojedynczych pluskwach pogryzienia mogą być co kilka dni, i tylko w nieliczonych miejscach dlatego też łatwo pomylić to z alergią…


Jaką metodę wybrać? Oprysk i Zamgławianie vs Wymrażanie i Wygrzewanie (opis zamgławianie TUTAJ)

Popularne ekologiczne metody fizyczne: wymrażanie pluskiew przez Cryonite czy wygrzewanie pluskiew może być niebezpieczne ponieważ ciekły azot (suchy lód poniżej -68°C może być bardzo niebezpieczny dla człowieka, w dodatku urządzenie Cryonite posiada jedną wadę przez co na koniec zabiegu i tak stosuje się chemie poprzez oprysk ogólny), a nagrzewanie mieszkania do 60°C przeciwko pluskwom często przez wysoką temperaturę topi wiele urządzeń RTV/AGD z tworzywa sztucznego, plastiku ( tj. odkurzacz, żelazko, telewizory, monitory, laptopy, miksery, czajniki, piloty, konsole). Temperatura jest wysoka tym samym, niebezpieczna dla człowieka, zwierząt czy też dzieci, sam zabieg trwa ponad 20 godzin. Przy tak długim zabiegu i wysokiej temperaturze może powstać ryzyko pożaru.

W oprysku szczegółowym dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułek preparaty utrzymują dłuższe działanie (od 2 do 4 tyg. w zależności od temperatury, wilgotności i rodzaju spryskanych powierzchni), tym samym zabija też młode pluskwy, które w tym czasie zdarzą wyjść ze złożonych wcześniej jaj ( w zależności od temp. otoczenia od 2 do 4 tygodni od złożenia). Z kolei na same kokony, jaja działa wyłącznie bardzo niska temperatura, poniżej -68°C lub bardzo wysoka powyżej 45°C dlatego tak trudno się ich pozbyć i często jest wymagane powtórzenie zabiegów odpluskwiania, gdy dopiero małe pluskwy wyjdą ze złożonych wcześniej jaj.

Preparaty stosowane przez nas są bezpieczne ponieważ zakłócają procesy życiowe pluskwy domowej jak i innych owadów, ale nie ssaków. Dlatego dzieci i zwierzęta o które najczęściej się martwimy są bezpieczne. Zgodnie z zaleceniami producentów tego typu preparatów, należy opuścić mieszkanie, aż do wyschnięcia, zazwyczaj trwa to około 1 godziny czasu, potem tylko przewietrzenie około godziny czasu i można już korzystać z lokalu.

Zalecenia:

Zalecane  jest ogrzewanie materiałów i innych rzeczy w każdy możliwy sposób ponieważ wszystkie stadia pluskwy giną powyżej +45 °C.

Zaleca się również , aby osoby starsze, chore, dzieci, zwierzęta, alergicy, astmatycy, kobiety w ciąży i karmiące nie przebywały podczas zabiegu, takie zalecenia stosują wszyscy producenci substancji biobójczych w UE. Po wyschnięciu i przewietrzeniu lokalu już można swobodnie korzystać z lokalu, zazwyczaj po 2-3 godz ( czas zabiegu + czas schnięcia + czas wietrzenia).

 

Cennik za odpluskwianie opryskiem szczegółowym:

Manualny opryskiwacz ciśnieniowy ( ze środkami biologicznymi (3 gen.)* lub chemicznymi (2 gen.)* ) :

Mieszkanie do 3 pokoi:
Pierwszy zabieg – od ??? PLN
Drugi zabieg – od ??? PLN (zalecana jest cykliczność zabiegów zawsze między 14-21 dniem po sobie) = Aż do 6 MIESIĘCY GWARANCJI

* stosowane środki dobieramy na miejscu u klienta po lustracji miejsc bytowania pluskiew lub w przypadku wzmożonego bezpieczeństwa przy dzieciach, zwierzętach, osobach starszych, alergikach stosujemy ekologiczne środki. Również jeśli się obawiasz poproś o ekologiczne środki.

 

Zadzwoń teraz i zarezerwuj termin: +48 733 788 282

(ze względu na duże zainteresowanie, możemy nie być w stanie odebrać telefonu, jeżeli będzie zajęte zadzwoń ponownie lub poczekaj, oddzwonimy do Ciebie lub proszę wysłać e-mail na adres: kontakt@prusator.pl, wtedy na pewno oddzwonimy lub odpiszemy)

 

Wyjście z mieszkania tylko na około 1 godz. do wyschnięcia preparatów.

Bez wyrzucania mebli.

Po wyschnięciu preparaty nie są szkodliwe dla otoczenia, tym samym bezpieczne dla dzieci, zwierząt, alergików, kobiet w ciąży, kobiety karmiące, osoby starsze.

 

Skuteczna i bezpieczna metoda !!!

Stosujemy preparaty biologiczne z technologią mikrokapsułek (pochodzenia naturalnego, najbezpieczniejsze) zakłócające metabolizm energetyczny komórek pluskwy dzięki czemu się odwadnia, wysycha.

 

Certyfikat dezynsekcji

 

I. Jak przygotować się wcześniej do profesjonalnego zabiegu odpluskwiania pluskwy domowej, aby był skuteczniejszy:

 1. przygotować plastikowe torby lub worki na śmieci (latem najlepiej czarne) w które będą Państwo pakowali rzeczy z łóżek.
 2. opróżniamy wszystkie łóżka (wewnątrz i z zewnątrz, abyśmy mogli je dokładnie spryskać), pakujemy rzeczy do worków przy łóżku (żeby nie roznosić pluskiew) i szczelnie zamykamy worki (tak by żadna pluskwa domowa nie wyszła, pluskwy wykrywają swoje ofiary po emisji ciepła i dwutlenku węgla, dlatego zawsze są zadomowione blisko człowieka). Najczęściej pakowane rzeczy do prania: poszewki, prześcieradła, koce, piżamy, maskotki, inne zabawki i rzeczy, które były w łóżku lub bezpośrednio na nim lub przy nim, a także rzeczy z podróży, walizki, torby itp., nie zaszkodzi również zdjąć firanki, jeśli da się wyprać to można również kołdry, poduszki – zwykle wystarczyć je wytrzepać lub obejrzeć).
 3. pierzemy rzeczy z worków w pralce w temp. co najmniej +50-60°C (wszystkie stadia rozwojowe pluskiew jak również ich jaja, kokony giną w temp. już powyżej +45°C), rozkładamy łóżko na części pierwsze (oczywiście tylko jeśli jest taka możliwość), możemy również w miarę możliwości odkurzyć szczeliny i spód łóżka (po takim odkurzaniu łóżek, worki w odkurzaczu powinny być wymienione na nowe, a obecny worek wyrzucamy, oczywiście najpierw chowamy do plastikowej torebki i szczelnie zamykamy, jeśli odkurzacz jest bez workowy nie mamy tego problemu, ale warto też go oczyścić lub wylać wodę z odkurzacza do muszli klozetowej).
 4. odsuwamy łóżka i inne meble od ścian ok. 30-100cm (oczywiście tylko te meble które da się odsunąć) tak by udostępnić nam listwy przypodłogowe, gniazdka elektryczne, tyły mebli, karnisze, ściany, parapety, inne szczeliny i zaciemnione miejsca (pluskwy rzadko kiedy są w szafach, książkach, ubraniach, zazwyczaj tylko przy bardzo dużym zapluskwieniu w danym lokalu).
 5. zdejmujemy rzeczy, które wiszą na ścianach (obrazy, zdjęcia, zegary, plakaty, maskownice kątowników itp.), następnie stawiamy frontem przy ścianach lub kładziemy frontem np. na stół, łóżko, podłogę (warto spryskać tyły tych obrazów, zdjęć ponieważ pluskwy chowają się zawsze w ciemne, spokojnie miejsca gdzie nikt nie zagląda, zawsze są blisko człowieka, który im dostarcza krew min. z tego powodu zawsze są blisko naszych łóżek lub w ich szczelinach, zgięciach materiałów).
 6. okna podczas zabiegu powinny być zamknięte
 7. na wszelki wypadek, ale nie jest to konieczne można odłączać elektronikę znajdującą się w pokojach (telewizor, laptop, komputer i inne by uniknąć spięcia, nigdy nie miało to miejsca, ale przezorny zawsze zabezpieczony)
 8. na miejscu nasz technik przygotuje dokładnie mieszkanie do odpluskwiania wg. określonych procedur
 9. po zabiegu nie zmywamy, nie odkurzamy, nie zamiatamy spryskanych powierzchni gdyż to mechanicznie uszkodzi nasze preparaty zamknięte w mikrokapsułkach (należy zmyć powierzchnie z którymi mogą mieć kontakt z jedzeniem bądź mogą dostać się w inny sposób do jamy ustnej np. szczoteczki do zębów, zabawki – do umycia wystarczy zwykły detergent z wodą, jeśli musimy umyć podłogę umyjmy podłogę pozostawiając barierę ochronną, odstęp 50-100 cm od ścian i łóżek).

 

Inne sposoby ogrzania rzeczy z worków:

 • prasujemy w temp. powyżej 50-60°C
 • wyparzenie wrzątkiem w wannie, prysznicu
 • próbujemy traktować rzeczy, łóżka myjką parową lub steamer parowym
 • suszymy w pralce (nowoczesne pralki mają funkcje suszenia)
 • pakujemy rzeczy do czarnych worków i wystawić na balkon bądź auta, które jest na słońcu, tak aby nagrzać worki co skutecznie zabije pluskwy z rzeczy (niestety możliwe tylko w lato, przynajmniej w Polsce 😉 )
 • stosujemy inne “nagrzewania” rzeczy w których mogą być pluskwy…(masz inny pomysł ?! podziel się z innymi w komentarzu)

 

Jak wygląda zabieg odpluskwiania:

 1. technik na miejscu sprawdza przygotowanie mieszkania do zabiegu, w razie potrzeby i w miarę możliwości poprawia i przygotowuje odpowiednio mieszkanie,
 2. technik na miejscu przeprowadza wywiad i lustrację miejsc występowania pluskwy,
 3. technik na miejscu podpowiada co robić na przyszłość, aby nie przynieść ponownie pluskwy domowej,
 4. technik na miejscu podpowiada co i jak ewentualnie uszczelnić,
 5. technik na miejscu wręcza maseczkę ochronną osobie obecnej podczas zabiegu (jedna osoba w zupełności wystarczy),
 6. technik na miejscu dokładnie spryska miejsca bytowania pluskiew (łóżka, listwy przypodłogowe, całe ściany, tyły mebli, tyły obrazów i zdjęć, okolice gniazdek elektrycznych, karnisze, parapety, inne szczeliny i zaciemnione miejsca).
 7. czas trwania zabiegu zależy od ilości mebli, pokoi, ale zwykle trwa od 30 min do 60 min, po zakończonym zabiegu należy wyjść z mieszkania na ok. 1 godzinę do wyschnięcia preparatów, po wyschnięciu należy zrobić przeciąg i wietrzyć ok. 1 godziny.
 8. Po tych czynnościach można korzystać z mieszkania, ale po przeprowadzonym zabiegu nie zmywamy, nie odkurzamy, nie zamiatamy spryskanych powierzchni, gdyż to mechanicznie uszkodzi nasze preparaty zamknięte w mikrokapsułkach (należy zmyć powierzchnie z którymi mogą mieć kontakt z jedzeniem bądź mogą dostać się w inny sposób do jamy ustnej np. szczoteczki do zębów, zabawki – do umycia wystarczy zwykły detergent z wodą, jeśli musimy umyć podłogę umyjmy podłogę pozostawiając barierę ochronną, odstęp 50-100 cm od ścian i łóżek).
 9. dla zainteresowanych po zabiegach wystawiamy protokół higieny sanitarnej, ale gwarantujemy, że używane preparaty są bezpieczne i mają wszelkie pozwolenia i atesty na terenie UE.

 

Certyfikat prusaki karaluchy specjalisci - 3

 

Zalecenia:

Zaleca się również , aby osoby starsze, chore, dzieci, zwierzęta, alergicy, astmatycy, kobiety w ciąży i karmiące nie przebywały podczas zabiegu, takie zalecenia stosują wszyscy producenci substancji biobójczych w UE.

Po wyschnięciu i przewietrzeniu lokalu już można swobodnie korzystać z lokalu, zazwyczaj po 2-3 godz ( czas zabiegu + czas schnięcia + czas wietrzenia).

Certyfikat prusaki karaluchy specjalisci - 3

Cennik zwalczania szkodników (prusaki, karaluchy, mrówki, mole, rybiki, gryzki, szubaki) poprzez oprysk:

Manualny opryskiwacz ciśnieniowy ( ze środkami biologicznymi (3 gen.)* lub chemicznymi (2 gen.)* ) :

 • w kuchni, łazience i ew. przedpokoju ( bez względu na rozmiar mieszkania):

od ??? PLN = aż do 3 MIESIĘCY GWARANCJI

 

 • w całym mieszkaniu, domu (cena dotyczy mieszkań do 3 pokoi):

od ??? PLN = aż do 3 MIESIĘCY GWARANCJI

* stosowane środki dobieramy na miejscu u klienta po lustracji miejsc bytowania pluskiew lub w przypadku wzmożonego bezpieczeństwa przy dzieciach, zwierzętach, osobach starszych, alergikach stosujemy ekologiczne środki.

 

Zadzwoń teraz i zarezerwuj termin: +48 733 788 282

(ze względu na duże zainteresowanie, możemy nie być w stanie odebrać telefonu, jeżeli będzie zajęte zadzwoń ponownie lub poczekaj, oddzwonimy do Ciebie lub proszę wysłać e-mail na adres: kontakt@prusator.pl, wtedy na pewno oddzwonimy lub odpiszemy)

 

Wyjście z mieszkania tylko na około 1 godz. do wyschnięcia preparatów.

Bez wyrzucania mebli.

Po wyschnięciu preparaty nie są szkodliwe dla otoczenia, tym samym bezpieczne dla dzieci, zwierząt, alergików, kobiet w ciąży, kobiety karmiące, osoby starsze.

 

Certyfikat prusaki karaluchy specjalisci - 2

II. Jak się przygotować do oprysku, na prusaki, mrówki, mole odzieżowe i spożywcze, rybiki, gryzki, psotniki, pchły, muchy i innych:

 • w przypadku prusaków i karaluchów: zdjąć listwy przypodłogowe w kuchni i odsunąć, zdjąć szafki w kuchni, łazience, zdjąć kratki wentylacyjne w kuchni i łazience
 • w przypadku prusaków, karaluchów, mrówek, moli, gryzków: schować żywność (jeśli zabieg będzie w miejscach, gdzie jest żywność, żywność zapakować do szczelnych opakowań) i wyjąć z szafek by umożliwić ich spryskanie,
 • w przypadki innych szkodników: okna podczas zabiegu powinny być zamknięte ( na czas zabiegu jak i po nim do wyschnięcia, potem 1 godz. wietrzenia

 

Jak wygląda zabieg zwalczania szkodników (prusaków, karaluchów, mrówek, moli, rybików, gryzków, szubaków i inne):

 1. technik na miejscu sprawdza przygotowanie mieszkania do zabiegu, w razie potrzeby i w miarę możliwości poprawia i przygotowuje odpowiednio mieszkanie,
 2. technik na miejscu przeprowadza wywiad i lustrację miejsc występowania owadów,
 3. technik na miejscu podpowiada co robić na przyszłość,
 4. technik na miejscu podpowiada co i jak ewentualnie uszczelnić,
 5. technik na miejscu wręcza maseczkę ochronną osobie obecnej podczas zabiegu (jedna osoba w zupełności wystarczy),
 6. technik na miejscu dokładnie spryska miejsca bytowania owadów (łóżka, listwy przypodłogowe, całe ściany, tyły mebli, tyły obrazów i zdjęć, okolice gniazdek elektrycznych, karnisze, parapety, inne szczeliny i zaciemnione miejsca).
 7. czas trwania zabiegu zależy od ilości mebli, pokoi, ale zwykle trwa od 30 min do 60 min, po zakończonym zabiegu należy wyjść z mieszkania na ok. 1 godzinę do wyschnięcia preparatów, po wyschnięciu należy zrobić przeciąg i wietrzyć ok. 1 godziny.
 8. Po tych czynnościach można korzystać z mieszkania, ale po przeprowadzonym zabiegu nie zmywamy, nie odkurzamy, nie zamiatamy spryskanych powierzchni, gdyż to mechanicznie uszkodzi nasze preparaty zamknięte w mikrokapsułkach (należy zmyć powierzchnie z którymi mogą mieć kontakt z jedzeniem bądź mogą dostać się w inny sposób do jamy ustnej np. szczoteczki do zębów, zabawki – do umycia wystarczy zwykły detergent z wodą, jeśli musimy umyć podłogę umyjmy podłogę pozostawiając barierę ochronną, odstęp 50-100 cm od ścian i łóżek).
 9. dla zainteresowanych po zabiegach wystawiamy protokół higieny sanitarnej, ale gwarantujemy, że używane preparaty są bezpieczne i mają wszelkie pozwolenia i atesty na terenie UE.

Zadzwoń teraz i zarezerwuj termin: +48 733 788 282

(ze względu na duże zainteresowanie, możemy nie być w stanie odebrać telefonu, jeżeli będzie zajęte zadzwoń ponownie lub poczekaj, oddzwonimy do Ciebie lub proszę wysłać e-mail na adres: kontakt@prusator.pl, wtedy na pewno oddzwonimy lub odpiszemy)

 

Zapraszamy również do odwiedzenia linku poniżej gdzie znajdą Państwo więcej informacji, aktualności, rabaty, porady dotyczące zwalczania szkodników, a także opinie i recenzje innych klientów z portali społecznościowych: 

Opinie i recenzje klientów

 

Chcesz poznać inne metody dezynsekcji, wejdź TUTAJ