Bezpieczne środki i tylko sprawdzone metody to nasza wizytówka!

dezynsekcja warszawa, ddd, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy,  cennik, deratyzacja, dezynfekcja, odpluskwianie bezpiecznie

Bezpieczeństwo to dla nas bardzo ważna kwestia dlatego też za każdym razem wybieramy odpowiednie środki biobójcze do dezynsekcji i deratyzacji. Wybieramy skuteczne ale zarazem najbezpieczniejsze metody oraz procedury, które uchronią Państwa oraz Państwa najbliższych. Dlatego mogą być Państwo spokojni o swoje dzieci, rodzinę, osoby starsze czy też zwierzęta domowe (kot, pies i inne).

Dziękujemy za obdarzone nas zaufanie, nie zmarnujemy tego!

Wszystkie wykorzystywane przez nas środki mają pozwolenia Ministerstwa Zdrowia i Opieki Zdrowotnej (MZiOS), atesty Państwowego Zakładu Higieny (PZH), a także atesty Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej (MRiGŻ) i są stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. W innym wypadku nie zostałyby dopuszczone do sprzedaży oraz profesjonalnego użytku w dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, odpluskwianiu.

Sprzęt, który wykorzystujemy do świadczonych usług DDD to sprawdzone i najnowsze urządzenia stosowane w dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, odpluskwianiu oraz ozonowaniu.