Historie z życia wzięte:

dezynsekcja warszawa, zwalczanie pluskwy, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy, cennik, deratyzacja, dezynfekcja, odpluskwianie, pest control

„To już drugi raz kiedy zamawiałem usługę dezynsekcji w Prusatorze! Dlaczego drugi raz? Ponieważ po trzech latach znowu problem prusaków powrócił ! Zgadnijcie gdzie zadzwonię następnym razem, heh?! ? Moja żona tak się składa, że ma okropny wstręt do robactwa (w sumie kto nie ma?), reagowała cholerycznie prawie codziennie rano kiedy wstawała do pracy na 6 rano i po kuchni latały sobie nieproszeni goście! Krzyk, ryk – pewnie wszystkich na osiedlu potrafiła obudzić (i na co komu budzik ?;) ). Jak rozumiesz musiałem sprawę załatwić szybko i co najważniejsze bezpiecznie dla naszego psa. Próbowałem różnych firm DDD, problem powracał po miesiącu albo wcześniej – gwarancji żadnych nie uznawali tak więc można powiedzieć, że pieniądze w błoto zostały wyrzucone. Aż w końcu…BOOOOOOOM trafiłem na firmę Prusator – do której zawszę będę wracał i Tobie też polecam jeżeli chwalisz sobie profesjonalizm oraz REZULTATY! Podsumowując…pies żyje, małżonka nie wydziera się nad ranem, a ja się znowu wysypiam – jak to mówią: HAPPY WIFE HAPPY LIFE 😀 Serdecznie Pozdrawiam!”

Przemysław G.

„Jakiś czas temu zauważyłem, że coś mi się zalęgło i się zaniepokoiłem, bo nigdy nie miałem z takim czymś osobiście do czynienia. Kolega polecił mi Prusator, więc się natychmiast z kontaktowałem. Świetny kontakt i pełny profesjonalizm, ponieważ gdy opisałem problem pracownicy od razu wiedzieli z jakimi szkodnikami mam problem. Cenowo mnie zachęcili, więc zamówiłem ich usługę dezynsekcji i naprawdę jestem z nich mega zadowolony, bo od parunastu dni nie zauważyłem żadnych szkodników. Wysoka jakość i skuteczność jak najbardziej przekonała mnie i już wiem, że jak będę miał problem to na pewno zgłoszę się po pomoc do Prusator.”

Radosław L.

„Jeżeli masz te wstrętne czarne wąsate przebrzydłe szkodniki to nie wahaj się ani chwili, oni zrobią z nimi porządek. Wreszcie zniknęły mi z oczu. Świetny kontakt z firmą Prusator. Robią to przede wszystkim skutecznie bardzo skutecznie a oto chodzi, polecam.”

Ryszard K.

„Wysoka jakość świadczonych usług dezynsekcji w naprawdę przystępnej dla klienta cenie! Po procesie dezynsekcji szkodniki zostały wytępione z mojego garażu. Pracownicy byli bardzo poważnie zaangażowani w to co robili.”

Tomek P.

„Umówiłem się na ten sam dzień, przyszedł sympatyczny człowiek, który zrobił wrażenie nie tylko fachowca ds. dezynsekcji, ale jeszcze pasjonaty. Aktywnie mi pomógł i wytłumaczył jak w domowy sposób się zabezpieczyć przed nawrotem. Powiedział skąd się bierze to paskudztwo, jak je można zlikwidować i jak to w praktyce będzie wyglądało. Polecam z czystym sumieniem.”

Tomasz K.

„Mieszkanie w bloku 10 piętrowym z zsypem na klatce nie jest do końca takie piękne. Stosowałem różne środki typu „Globol” nie przynosiło to dobrych rezultatów, ale Panowie stosują bardzo dobry środek do dezynsekcji, już po 2 dniach wszystko pozdychało i mam święty spokój przez ponad 4 miesiące 🙂

Zasłużony Pozytyw 🙂 ”

Krzysztof K.