Jakich preparatów używamy do dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji oraz odpluskwiania?!

Używamy preparaty wyłącznie przetestowane osobiście. Są to atestowane środki owadobójcze do dezynsekcji w Warszawie (i nie tylko) oraz preparaty gryzoniobójcze do deratyzacji w Warszawie, które są zarazem skuteczne i bezpieczne. Posiadamy również w ofercie skuteczne środki do dezynfekcji w Warszawie do walki z kocim wirusem, bakteriami, alergenami, roztoczami oraz sławnym „koronawirusem”.

Wszystkie środki chemiczne posiadają aktualne pozwolenia Ministerstwa Zdrowia i Opieki Zdrowotnej oraz atesty Państwowego Zakładu Higieny, dzięki czemu mają Państwo pewność, że są bezpieczne dla dzieci, zwierząt domowych, osób starszych, a nawet alergików i astmatyków. W innym wypadku nie zostałyby dopuszczone do profesjonalnego użytku oraz sprzedaży w Unii Europejskiej, tym samym w Polsce. Preparaty do zwalczania karaluchów, pluskiew domowych i prusaków pochodzą z renomowanych firm z Unii Europejskiej z takich krajów jak: Niemcy, Belgia, Francja, Szwajcaria, Polska.

Dla Państwa bezpieczeństwa po każdym zabiegu otrzymują Państwo protokół higieny sanitarnej wraz z instrukcją i zaleceniami na przyszłość, tak, aby problem po przeprowadzonych działaniach dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, odpluskwiania nie wracał. Z tego powodu wymagana jest ścisła współpraca z naszą firmą, przestrzeganie zaleceń oraz uszczelnienia wskazanych miejsc po wykonanych zabiegach firmy DDD w Warszawie. Protokół higieny sanitarnej zawiera również instrukcje postępowania po zabiegu, opis działania środków, profilaktyczne procedury oraz dane kontaktowe najbliższego ośrodka toksykologicznego. W razie niepokojących objawów zdrowotnych u ludzi lub zwierząt szybko będzie można zareagować i skontaktować się z najbliższym ośrodkiem toksykologicznym, udać się do lekarza lub weterynarza okazując taki protokół dezynsekcji, dezynfekcji czy deratyzacji. Protokół higieny sanitarnej będzie potrzebny również w razie kontroli Sanepidu (Państwowej Inspekcji Sanitarnej) lub Inspektora Weterynarii, jak również do gwarancji.

Tak jak Państwo mamy dzieci oraz jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami psów, kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki temu wiemy, jak ważne jest dla Państwa zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych. Nasze usługi DDD w Warszawie zagwarantują Państwu komfort psychiczny oraz zdrowie, które często jest zagrożone przez szkodniki roznoszące drobnoustroje chorobotwórcze i wirusy.

Preparaty owadobójcze do dezynsekcji w Warszawie lub środki gryzoniobójcze do deratyzacji Warszawa, które są ogólnodostępne w sklepach chemicznych, mają niskie stężenia substancji czynnych, dlatego też często dają znikome efekty lub nie dają efektów w ogóle.

Często są bardziej zagrożeniem dla Państwa zdrowia i życia. Wiemy to od naszych klientów, którzy zwykle wspominają o stracie pieniędzy na własne działania lub zatruciu i rozstrojeniu zdrowotnym.

Brak skuteczności środków zakupionych w sklepie dodatkowo potęguje:

  • brak specjalistycznej wiedzy,
  • brak znajomości treści etykiet preparatów oraz substancji aktywnych,
  • brak odpowiedniego sprzętu do aplikacji środków,
  • brak doświadczenia w korzystaniu z tego typu środków powoduje zagrożenie dla własnego zdrowia i otoczenia.

Dlatego my jako profesjonalna firma DDD w Warszawie używamy wyłącznie specjalistycznych środków do usuwania pluskiew czy karaluchów, deratyzacji i dezynfekcji. Stosowane specyfiki odznaczają się doskonałą skutecznością o przedłużonym działaniu, są biodegradowalne dla otoczenia, przy tym nie pozostawiają śladów, nie niszczą mebli czy wyposażenia domów, mieszkań, hoteli, biur i magazynów.

Wszyscy nasi pracownicy mają certyfikaty oraz biorą udział w zewnętrznych szkoleniach z branży DDD, dzięki czemu mają Państwo gwarancje skuteczności odpluskwiania, dezynfekcji i dezynsekcji oraz pewność względem swojego zdrowia i Państwa najbliższych!

Dezynsekcja Warszawa – wybierz nas i zwalczaj szkodniki z Prusatorem jak z Terminatorem!

Jeśli więc chcesz pozbyć się na zawsze niechcianych gości i potrzebujesz profesjonalnych usług dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji w Warszawie, sprawdź ofertę Prusatora. Oferujemy nie tylko usuwanie pluskwy, prusaków, karaluchów i innych robaków, lecz także specjalistyczne konsultacje. Działamy już od 2000 r. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wiedzę dotyczące zwalczania pluskiew, prusaków i karaluchów oraz deratyzacji, dezynfekcji, odkleszczania i odkomarzania. Nie jest nam straszna walka z żadnym szkodnikiem, który zakłóca spokój naszego klienta. Wiemy, jak skutecznie zająć się likwidacją prusaków i innych insektów, bo przetestowaliśmy ogromną liczbę środków do dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji w Warszawie.

Gdzie możesz zamówić usługi firmy deratyzacyjnej Prusator? Zajmujemy się zwalczaniem prusaków, karaluchów, likwidacją pluskiew, deratyzacją, ozonowaniem i dezynfekcją w Warszawie i jej okolicach oraz na obszarze województwa mazowieckiego. Świadczymy też usługi w dużych budynkach (powyżej 1000 m2 powierzchni) na terenie całego kraju. Deratyzację, dezynfekcję, ozonowanie oraz dezynsekcję wykonujemy precyzyjnie i efektywnie. Odpowiadamy na wszystkie pytania klientów i doradzamy, co zrobić, by problem z insektami nie powrócił.

Dezynsekcję prusaków, usuwanie pluskiew, zwalczanie szczurów i dezynfekcję w Warszawie przeprowadzamy zarówno u klientów prywatnych, jak i w firmach. Nie działamy schematycznie, ale każde miejsce potrzebujące odpluskwiania, dezynsekcji, ozonowania, dezynfekcji czy deratyzacji traktujemy indywidualnie. Dobieramy do niego metody i środki, które sprawdzą się w jego przypadku najlepiej.

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń pod numer +48 733-788-282

Odbieramy 8:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku!

Zobacz nasze certyfikaty!