Szanujemy dyskrecję każdego Klienta!

dezynsekcja warszawa, zwalczanie pluskwy, zwalczanie pluskiew, zwalczanie prusaków, zwalczanie karaluchów, zwalczanie szczurów, zwalczanie myszy,  cennik, deratyzacja, dezynfekcja, odpluskwianie, pest control

Jako firma deratyzacyjna zapewniamy pełną dyskrecję, zarówno jeśli chodzi o klientów indywidualnych, jak i firmy.

Na naszej stronie nie umieszczamy nazw firm, restauracji, hoteli, hosteli i innych przedsiębiorstw, w których wykonywaliśmy usługi dezynsekcji w Warszawie.

Zadbamy o każde mieszkanie, dom, biuro, hotel, aby stanowił przyjazne środowisko do życia, relaksu czy pracy. Ze względu na zdrowie publiczne należy zwalczać małe, z pozoru niegroźne insekty, gryzonie, aby nie mogły roznosić chorób!

Obecna sytuacja zapoczątkowana w marcu 2020r. pokazała, jak ważna jest nasza praca deratyzatora, higiena sanitarna oraz jak bardzo groźne są choroby wirusowe przenoszone przez szkodniki!

Dojeżdżamy do naszych Klientów nieoznakowanymi autami, przebieramy się w kombinezony dopiero na miejscu u klienta, a nasze akcesoria i sprzęt pozostają schowane, aż do momentu realizacji usług dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji w Warszawie

Jak powszechnie wiadomo, widok ekipy DDD mógłby niekorzystnie wpłynąć na Państwa wizerunek wśród sąsiadów czy też klientów, dlatego tak bardzo dbamy o dyskrecję podczas usuwania pluskiew, zwalczania prusaków i innych szkodników w Warszawie.