Bezpieczeństwo u nas jest zawsze na 1 miejscu!

Używane przez nas preparaty chemiczne stosowane w dezynsekcjidezynfekcji, deratyzacji, odkomarzaniu i odpluskwianiu charakteryzują się doskonałą jakością o przedłużonym działaniu – nawet do 6-12 miesięcy. Środki owadobójcze są biodegradowalne, po zastosowaniu nie pozostawiają plam. Takie właściwości sprawiają, że nasze preparaty owadobójcze mogą być stosowane w domach, mieszkaniach, domach hotelach, hostelach, restauracjach, szpitalach, szkołach, biurach, pubach, barach, magazynach i innych miejscach, gdzie przebywają ludzie, którzy zmagają się z problemem inwazji groźnych insektów czy też gryzoni. Zajmujemy się usuwaniem pluskiew, dezynsekcją prusaków, likwidacją karaluchów i deratyzacją w obiektach, w których przebywają dzieci, takich jak żłobki czy przedszkola – zalecamy zapoznanie się z metodą żelową.

Wszystkie preparaty owadobójcze wybieramy względem danego problemu, podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Nasze dwudziestodwuletnie doświadczenie ułatwia nam oferowanie usług dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w Warszawie na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Stosujemy osobiście sprawdzone środki i metody, są one w pełni bezpieczne dzięki przeszkolonym specjalistom, którzy wprowadzają Państwa w proces dezynsekcji i deratyzacji w Warszawie. Dlatego tak ważne są uzyskane certyfikaty ze szkoleń w branży DDD, niestety nie wszystkie ekipy inwestują w wiedzę, co powoduje ryzyko dla Państwa życia i zdrowia.

Wszystkie usługi DDD – zwalczanie pluskiew, prusaków i karaluchów w Warszawie – są przeprowadzane z pomocą najskuteczniejszych środków produkowanych przez renomowane firmy. Preparaty pochodzą wyłącznie z Unii Europejskiej – posiadają wymagane atesty i pozwolenia Ministra Zdrowia, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci, zwierząt domowych, osób starszych, a nawet alergików.

Poza preparatami chemicznymi wykorzystujemy także szereg metod dezynsekcji i dezynfekcji, wśród których wymienić należy:

  • metodę żelową,
  • oprysk ciśnieniowy,
  • zamgławianie ULV,
  • zintegrowane metody IPM (Integrated Pest Management),
  • ozonowanie.

Dezynsekcję, dezynfekcję oraz deratyzację w Warszawie przeprowadzamy z zachowaniem wszystkich zasad higieny pracy BHP.

Wszyscy nasi specjaliści ds. dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji posiadają certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje oraz wiarygodność! Tym samym zapewniamy Państwu bezpieczeństwo prowadzonych działań!

Zachęcamy Państwa do porównania naszej oferty z konkurencyjnymi firmami dezynsekcyjnymi, aby upewnić się, czy też są w stanie przedstawić certyfikaty z odbytych branżowych szkoleń DDD! Tylko to jest gwarancją stosowania odpowiednich środków chemicznych, bezpiecznych procedur zwalczania oraz skutecznej ochrony mieszkań przed szkodnikami, w szczególności likwidacji prusaków, pluskwy domowej czy też szczurów i myszy.